Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska
Instagram

Andrzej Piaseczny żartuje ze swojej "urodzinowej piosenki" i zapowiada kolejną! Pomaga mu Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska
Instagram

Andrzej Piaseczny niedawno obchodził 50. urodziny. Ten ważny dzień wokalista spędził z przyjaciółmi, Nergalem i Majką Jeżowską. Za sprawą Nergala właśnie, światło dzienne ujrzały nagrania przerobionych piosenek ''Śniadania do łóżka'' czy standardowego ''Sto lat''. W słowa piosenek imprezowicze wpletli kilka kontrowersyjnych zdań:  

J***ć biedę! J***ć PiS i Konfederację i wszystkich k***a tam co tego - krzyczał Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny skomentował sprawę i dał do zrozumienia, że słów tych się nie wstydzi. Teraz posunął się dalej i z radością nawiązał do tamtych wydarzeń. Jak zażartował na swoim Instagramie, Majka Jeżowska napisała dla niego piosenkę do najnowszej płyty i jak przyznał,  "nie będzie to utwór z urodzin".

Albumy swoich ulubionych artystów zamówisz w świetnych cenach, wykorzystując ten kod rabatowy Empik.

Majka Jeżowska napisała piosenkę na płytę Piaska

Andrzej Piaseczny ma dystans do ostatniej ''afery'' ze swoich urodzin. Gwiazdor zapewniał, że nie wyrzeka się poglądów i zabawnie kontynuuje temat. Na swoim Instagramie napisał, że Majka Jeżowska znalazła się wśród artystów, którzy stworzyli z nim piosenkę na najnowszą płytę ''50/50''. Aby uprzedzić pytania internautów, Piasek zażartował:

Spieszę poinformować mających nadzieję, że wprawdzie to nie będzie jednak piosenka z urodzin 😂😂😂... ale gwarantuję, że będzie bardzo, ale to bardzo interesująca. Najpiękniej dziękuję Majeczko! - śmieje się muzyk. 

Żart bardzo przypadł do gustu internautom, którzy natychmiast podjęli temat.

- Te z urodzin też wpadają w ucho 
-  Nie? A szkoda 🙃 czekam z ciekawością na nową płytę 😊
- Brawo za dystans do siebie. Tak trzymaj. 😀 A utwór z Majeczką 100/100 będzie bomba
- Jak to nie z urodzin?! 😂😂 
- Ta z urodzin mnie urzekła 😀. Nucę codziennie 🙋‍♀️
- Urodzinowa była świetna, ale ta napisana przez Majkę na płytę rozwali system - piszą inernauci.

Do komentarzy dołączyła się także Majka Jeżowska, która nieskromnie przyznała:

Wszystkie piosenki na płycie są interesujące, ale nasza to „perełeczka” ❤️

Fani Andrzeja Piaska podobnie jak sam wokalista do sprawy podchodzą z dystansem. Trochę inne podejście mają ci, którzy z poglądami artysty nie do końca się zgadzają. Największe kontrowersje nie wywołały słowa o polityce, a te, w których Piasek krzyczał ''J**** biedę". To właśnie to zdanie sprowadziło na muzyka największą krytykę. 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin? 

Andrzej współpracuje z Majką Jeżowską przy swojej najnowszej płycie. Przy okazji ogłoszenia tej współpracy, Piasek zażartował, nawiązując do swoich pamiętnych pięćdziesiątych urodzin.

Andrzej Piaseczny został skrytykowany za to, co śpiewał na swojej imprezie urodzinowej. W oświadczeniu, które później wydał, wyjaśnił, że nagranie nie powinno nigdy wyciec do sieci. 

Andrzej Piaseczny świętuje 50. urodziny wulgarnym toastem
Instagram

 

Więcej na temat Andrzej Piaseczny
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43