Andrzej Piaseczny traci fanów?
Newsy

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak szczerze opowiedział o związku. Rozważa też... ślub! 

Andrzej Piaseczny w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy opowiedział o swoim życiu uczuciowym! Wokalista i juror "The Voice Senior" do tej pory unikał rozmów o swoim związku, ale w programie "Kulisy Sławy Extra" zrobił wyjątek.

Andrzej Piaseczny w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy opowiedział o swoim życiu uczuciowym! Wokalista i juror "The Voice Senior" do tej pory unikał rozmów o swoim związku, ale w programie "Kulisy Sławy Extra" zrobił wyjątek. Andrzej Piaseczny przed kamerą zdradził, że być może już wkrótce pochwali się swoją połówką i... nie wyklucza ślubu!

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczy opowiedział o swoim związku

Andrzej Piaseczny należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Artysta nie opowiada o swoim życiu prywatnym i nie komentuje rewelacji na temat swojego życia uczuciowego. Dopiero w rozmowie z dziennikarzem programu "Kulisy Sławy Extra" przyznał, że jest w szczęśliwym związku.

Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą- wyznał przed kamerą.

Andrzej Piaseczny zdradził, że być może kiedyś zdradzi swoim fanom z kim się związał. 

Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem, jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję- wyznał w Kulisach Sławy Extra.

Co więcej wokalista nie wyklucza, że weźmie ślub! Czy wtedy pochwali się swoim szczęściem? 

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i"- dodał artysta.

Myślicie, że wkrótce Andrzej Piaseczny ogłosi radosną wiadomość o ślubie?

Zobacz także: Nergal ostro komentuje aferę po 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego. Pogrąży go jeszcze bardziej? 

Andrzej Piaseczny zdradził, że jego serce jest już zajęte.

Andrzej Piaseczny w
ONS

Artysta nie wyklucza ślubu ze swoją drugą połówką.

Andrzej Piaseczny na pogrzebie Ryszarda Adamusa
AKPA

 

Andrzej Piaseczny o związku
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Chociaż artysta jest doskonale znany polskiej publiczności, to jednak mało wiadomo na temat jego życia prywatnego. Ostatnio w programie "Uwaga TVN" piosenkarz postanowił po raz pierwszy od dłuższego czasu wyjawić kilka szczegółów na temat swojego związku. Co wiadomo na temat tej relacji?  Zobacz także:   Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie" Andrzej Piaseczny zakochany! W "Kulisach sławy Uwaga TVN" ostatnio mieliśmy przyjemność oglądać Andrzeja Piasecznego. Chociaż zdecydowana większość reportażu odnosiła się do życia zawodowego wokalisty, to jednak piosenkarz opowiedział także o tym, co obecnie dzieje się w jego życiu prywatnym. Wygląda na to, że Andrzej Piaseczny jest w związku, jednak nie chce póki co wyjawiać szczegółów opinii publicznej.  Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - powiedział w programie Uwaga TVN, Andrzej Piaseczny. Okazało się również, że wokalista jest bardzo związany ze swoją mamą, Alicją Piaseczną. Dla piosenkarza bardzo ważne jest poświęcenie czasu i troski, najważniejszej kobiecie w jego życiu. Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról - powiedział wokalista. Ostatnio Andrzej Piaseczny wystąpił ze swoją mamą w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Pani Alicja Piaseczna dała się...

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Michał Wiśniewski po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i ich ślubie! Wkrótce zostaną rodzicami? 
Michał Wiśniewski po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i ich ślubie! Wkrótce zostaną rodzicami? 

Michał Wiśniewski w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich wspólny ślub. Wokalista zespołu "Ich Troje" do tej pory nie mówił publicznie o swoim związku z tajemniczą wybranką, jednak teraz zrobił wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy! Przy okazji Wiśniewski odniósł się do informacji o ciąży swojej żony. Czy para spodziewa dziecka? Zobaczcie: Michał Wiśniewski szczerze o swoim najnowszym związku O tym, że Michał Wiśniewski znów jest zakochany media zaczęły plotkować kilka miesięcy temu. Jakiś czas po rozstaniu z Dominiką Tajner okazało się, że w życiu lidera "Ich Troje" pojawiła się nowa kobieta. Wokalista nie komentował plotek na swój temat, ale ostatnio okazało się, że para jest już po ślubie! Ukochana Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina i nie jest związana z show-biznesem. Teraz muzyk w rozmowie z portalem plejada.pl po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich ślub! Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory… To jest osoba, która stroni od social mediów - wyznał Michał Wiśniewski w rozmowie z plejada.pl.  A co powiedział o swoim piątym ślubie? Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa- wyznał lider "Ich Troje". Co ciekawe, Michał Wiśniewski po raz pierwszy odniósł się do informacji, że jego żona spodziewa się dziecka.  Niestety, nie zostanę niebawem po raz piąty ojcem - zapewnił w rozmowie z portalem.  Myślicie, że Michał Wiśniewski kiedyś opublikuje w sieci wspólne zdjęcie z żoną? Zobacz także:  Ma 36...

Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram
Newsy
Czego się boi Dawid Kwiatkowski? Ten dokument zdradzi wiele jego tajemnic! "Bardzo się obnażam..."
Czego się boi Dawid Kwiatkowski? Ten dokument zdradzi wiele jego tajemnic! "Bardzo się obnażam..."

Dawid Kwiatkowski szykuje naprawdę wielką niespodziankę dla swoich fanów! Okazuje się, że już wkrótce w kinach pojawi się dokument o jego życiu. Dawid Kwiatkowski w rozmowie z portalem plejada.pl przyznał, że w filmie opowiedział o rzeczach, o których do tej pory nie mówił swoim fanom! Jeden z najpopularniejszych wokalistów polskiej sceny muzycznej nie ukrywa, że boi się premiery dokumentu, który według niego będzie punktem zwrotnym w jego karierze! Co o dokumencie mówi Dawid Kwiatkowski? Dawid Kwiatkowski zdradził swoje tajemnice Dawid Kwiatkowski w rozmowie z plejadą.pl przyznał, że film o jego życiu jest już gotowy i teraz trwają rozmowy z dystrybutorami - dopiero po nich będzie wiadomo, kiedy dokładnie film trafi do kin. Czego w dokumencie mogą spodziewać się jego fani? Okazuje się, że filmie pojawią się bliscy Dawida.  (...) przez pół filmu płaczę. To było trudne dla całej mojej rodziny. Ten film jest naszą spowiedzią. Myślę, że wszystkim było nam to potrzebne. Pracując nad tym dokumentem, wszystko sobie wyjaśniliśmy i zbliżyliśmy się do siebie - zdradził w rozmowie z portalem. Wokalista nie ukrywa, że w filmie zostaną poruszone tematy, o których nigdy wcześniej nie wspominał.  Tak. Bardzo się obnażam w tym filmie. Boję się momentu premiery - przyznał w wywiadzie dla plejady.pl. Dawid Kwiatkowski w dokumencie o swoim życiu poruszy tematy tabu, których w Polsce - zdaniem wokalisty - jest zbyt wiele. Czekacie na film dokumentalny o Dawidzie? Wybierzecie się do kina, żeby poznać bliżej uwielbianego przez tysiące fanów artystę? My już nie możemy się doczekać premiery filmu! Coś nam się wydaje, że produkcja o życiu Dawida Kwiatkowskiego będzie hitem!  Jak myślicie, co Dawid Kwiatkowski zdradził przed kamerą?...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner