Dawid z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Dawid z "Rolnik szuka żony" obchodził 30. urodziny! Czy spędził je z Martyną?

Dawid z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Dawid z 7. edycji "Rolnik szuka żony" obchodził swoje 30. urodziny! Zdjęciem z przyjęcia pochwalił się na swoim Instagramie. Z kim spędził ten ważny dzień?

Ale ten czas przeleciał 😉 - napisał na Instagramie? 

Czy wydarzenia z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony", gdzie uczestnik przeżył chwilowe załamanie, wpłynęło jakoś na jego samopoczucie podczas tak ważnego dnia? Fani zostawili sporo komentarzy!

Zobacz także: Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show?

Dawid z "Rolnik szuka żony" skończył 30 lat

Dawid z "Rolnik szuka żony" wczoraj miał podwójny powód do świętowania. Nie tylko Narodowe Święto Niepodległości ale również swoje okrągłe urodziny. Uczestnik show TVP skończył właśnie 30 lat. Zdjęciem i nagraniem z uroczystości pochwalił się w sieci. Niestety nawet gdybyśmy chcieli, nie da się dostrzec czy wśród zaproszonych gości, jest ktoś kogo rolnik mógłby darzyć wyjątkowym uczuciem. Myślicie, że rolnikowi pomimo zawirowań udało się stworzyć coś więcej z którąś z uczestniczek, na przykład z Martyną lub z Magdą? A może wręcz przeciwnie i jego serce wciąż nie jest zajęte?

Na tę informację przyjdzie nam poczekać aż do finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". Tymczasem z powodu urodzin Dawida na jego profilu znalazło się sporo życzeń i wsparcia od fanów, szczególnie w kwestii poszukiwania miłości:  

- Wszystkiego co najlepsze!😍 Odporności, na ludzi którzy mają gdzieś Twoje uczucia. Spełnienia marzeń:)
- Wszystkiego Najlepszego!!! powodzenia - trzymam kciuki, zasługujesz na to 😘
- Miej w dupie wszystkich tych, którzy swoje smutne życie przelewają na komentowanie Twojego. Bądź szczęśliwy!
- Spełnienia urodzinowych marzeń, tych dużych i tych małych. Zdrowia, miłości i bliskiej sercu osoby u boku. Sto lat 🥳
- Tej wymarzonej kobietki u boku...
- Wszystkiego naj, naj, naj. Zdrówka, zdrówka. Żony, fajnej, nie koniecznie idealnej wizualnie. Nie to się liczy. Na pewno gdzieś ta gwiazdka świeci na niebie. Sto lat. 😊😍😮

Trzymamy kciuki, aby życzenia spełniły się jak najszybciej!

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Rozpacz Dawida i odejście Martyny podzieliły internautów! W sieci rozpętała się prawdziwa burza

Dawid z "Rolnik szuka żony" świętował swoje 30. urodziny. Pod jego urodzinowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń i słów wsparcia od fanów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Noweta (@dawid_noweta_)

Internauci trzymają kciuki za poszukiwania miłości przez Dawida. Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" wywołał sporo emocji. Uczestnik po rezygnacji Martyny z programu nie potrafił opanować łez. Sceny pokazane w TVP podzieliły fanów. Wielu z nich uważało, że telewizja nie powinna pokazywać takiej słabości człowieka. Część widzów poparła stanowczą decyzję Martyny a inni stanęli po stronie Dawida i nie rozumieją niezdecydowania kandydatek. Jak potoczą się dalsze losy rolnika? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

Łzy Dawida, Rolnik szuka żony 7
Mat. promocyjne

Czy Dawid znajdzie miłość w 7. edycji "Rolnik szuka żony"?

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51