Dawid Narożny z partnerką
Instagram

Dawid Narożny zostanie ojcem! Jego partnerka ma już duży brzuszek! Wokalista zdradził, kiedy maleństwo pojawi się na świecie

Dawid Narożny z partnerką
Instagram

Dawid Narożny przekazał swoim fanom wspaniałą wiadomość! Okazuje się, że muzyk disco-polo i jego partnerka spodziewają się dziecka! Były wokalista "Pięknych i młodych", który zaledwie kilka miesięcy temu rozstał się z zespołem, w jednym z najnowszych wpisów na Instagramie zdradził, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. 

Partnerka Dawida Narożnego pokazała duży brzuszek

Dawid Narożny przez wiele lat tworzył związek z Magdą Narożną, a owocem ich miłości jest córka Gabrysia.  Para razem występowała w zespole "Piękni i młodzi". Ale w połowie 2019 roku Magda i Dawid Narożni poinformowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Para zapewniała, że rozstaje się w przyjaźni, a ich rozstanie nie wpłynie na zespół. Jak już wiemy, tak się nie stało. Między byłymi małżonkami doszło do przepychanek, a ostatecznie Dawid Narożny odszedł z "Pięknych i młodych". Dziś zarówno Magda jak i Dawid są szczęśliwi z nowymi partnerami. 

Teraz okazuje się, że już wkrótce Dawid ponownie zostanie ojcem! Muzyk za pośrednictwem Instagrama poinformował, że jego partnerka jest w ciąży. 

W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE ! ! ! 🍾🍾🍾 Kolejny członek rodziny w drodze! 👶🏻🍼Obstawiacie córkę czy syna? 😃 🤔 🤫- napisał Dawid Narożny.

Internauci ruszyli z gratulacjami dla przyszłych rodziców. 

- Gratuluję 😍 dużo zdrówka dla mamusi i maleństwa👍
- Gratulacje kochani ❤
- Super gratulacje dla was💗💗💗💗😘- komentowali fani.

To jeszcze nie koniec świetnych wiadomości. Okazuje się również, że już 3 lipca odbędzie się premiera pierwszego solowego singla Dawida Narożnego! 

Dawidowi i jego partnerce serdecznie gratulujemy! Zobaczcie duży ciążowy brzuszek Joanny!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wybrała piękne imię dla dziecka! Będzie tradycyjne czy nowoczesne?

Dawid Narożny i jego partnerka spodziewają się dziecka.

 

Już za kilka miesięcy zostaną rodzicami.

 

 

Więcej na temat Piękni i młodzi
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34