Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wybrała piękne imię dla dziecka! Będzie tradycyjne czy nowoczesne? 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Jakie imię dla dziecka wybrali Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan? Czy para zdecydowała się na tradycyjne czy nowoczesne imię dla swojej pociechy? Teraz wszystko stało się jasne! Gwiazda "M jak miłość" do tej pory nie mówiła głośno jak nazwie maleństwo, które już wkrótce pojawi się na świecie. Teraz jednak media podały imię syna Basi Kurdej-Szatan. Jest naprawdę piękne!

Barbara Kurdej-Szatan wybrała tradycyjne imię dla dziecka

Barbara Kurdej-Szatan już we wrześniu urodzi drugie dziecko. Aktorka przez jakiś czas ukrywała swoją ciążę i dopiero na początku maja w rozmowie z magazynem "Party" przyznała,  że jej rodzina wkrótce się powiększy. Po jakimś czasie Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z nami zdradziła, że poznała już płeć maleństwa i razem z mężem wybrali dla niego imię. Gwiazda "M jak miłość" nie chciała jednak zdradzać, jak nazwie drugą pociechę i czy urodzi syna czy córkę. Ostatnio jednak pudelek.pl poinformował, że aktorka urodzi syna. Teraz portal zdradził, że Barbara Kurdej-Szatan wybrała dla niego tradycyjne imię Henryk!

Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie - Henryk. I to prawda!- zdradza informator portalu pudelek.pl.

Przypominamy, że imię Henryk jest bardzo popularne wśród gwiazd. Swoje pociechy nazwali tak m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan,  Justyna Nagłowska i Borys Szyc oraz Katarzyna Zielińska. 

Podobnie było z Hanią, kiedy wybieraliśmy imię to wydawało mi się, że super, że nie ma tak dużo Hań teraz i nagle się ukazało, że urodziło się dużo Hań i teraz mamy podobnie, ale już cały czas mówimy do brzuszka tym imieniem więc... już chyba nie zmienimy mimo wszystko- mówiła nam jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan. 

Podoba się Wam imię Henryk? 

Zobacz także: Rodzina Basi Kurdej-Szatan właśnie się powiększyła! "Zwariowaliśmy ze szczęścia!"

Według medialnych doniesień Barbara Kurdej-Szatan urodzin syna. Chłopiec otrzyma imię Henryk.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w żółtej mini
East News

Aktorka ma urodzin we wrześniu.

Basia Kurdej Szatan pokazała brzuch

 

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29