Dawid Narożny zdecydował się na poważny krok w swoim życiu i oświadczył się swojej partnerce. Gwiazdor disco-polo zorganizował wyjątkową niespodzinkę dla swojej partnerki Joanny i opublikował relację w wydarzenia w mediach społecznościowych. Zaskoczeni fani gratulują parze, a w komentarzach pojawiają się sugestie, że były muzyk zespołu „Piękni i Młodzi” zaskakującym stwierdzeniem o "pierwszych zaręczynach" chciał odegrać się na swojej byłej żonie, Magdalenie Narożnej.

Reklama

Dawid Narożny oświadczył się swojej partnerce. W sieci burza!

Dawid Narożny od kilku lat jest związany z Joanną. Para często publikuje w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcia, na których są bardzo zakochani. W listopadzie 2020 roku przyszedł na świat ich syn Marcel, a teraz były muzyk zespołu "Piękni i Młodzi" zdecydował się oświadczyć swojej partnerce i napisał:

Wczoraj był bardzo emocjonalny dzień dla mnie i mojej Asi... ja pierwszy raz się oświadczyłem, Ona pierwszy raz się zgodziła???? Kocham Ją❤???????????? - napisał Dawid Narożny na Instagramie.

Zaskakujące zaręczyny z bukietem czerwonych róż i wśród kamer sprawiły, że piękna Joanna nie kryła wzruszenia i oczywiście przyjęła pierścionek zaręczynowy. Fani są pod wrażeniem nagrania i gratulują parze, ale pojawiły się też krytyczne uwagi od osób, które uważają, że swoim stwierdzeniem o pierwszych oświadczynach" Dawid Narożny chciał odegrać się na swojej byłej partnerce:

- Pierwszy raz? A Magdzie się nie oświadczałes????? gratulacje????
- może to dla niego był pierwszy raz, bo o tamtym chciał zapomnieć ????
- myślę że głównie o niej myślał, żeby jej dopiec, stwierdzeniem że robi to pierwszy raz

Zobacz także: Dawid Narożny został ojcem. Gwiazdor disco-polo pokazał zdjęcie syna i zdradził jego imię

Wygląda na to, że Dawid Narożny filmem z zaręczyn wywołał w sieci prawdziwą burzę! Jedno trzeba przyznać, że sposób w jaki poprosił swoją partnerkę o rękę wzruszył wiele jego fanek:

Zobacz także

- Popłakałam się, Gratulacje
- ja myślałam, że wy już dawno po zaręczynach ???? ale super! Asia super kobieta ????????????

Sami spójrzcie na to wyjątkowe nagranie!

Dawid Narożny po rozstaniu z byłą żoną związał się z tajemniczą blondynką. Szybko okazało się, że z Joanną połączyło ich wielkie uczucie.

Instagram

Wcześniej Dawid Narożny był związany z Magdaleną Narożną i razem tworzyli zespół "Piękni i Młodzi". Para rozwiodła się niemal dwa lata temu i oboje znaleźli szczęście u boku nowych partnerów.

Instagram/Magda Narożna
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama