Party Stories
Dawid Kwiatkowski
ONS.pl
Newsy

Dawid Kwiatkowski nie zapłacił swoim muzykom?! Gwiazdor skomentował aferę z jego udziałem!

Były gitarzysta Dawida Kwiatkowskiego, Przemek Świerk, oskarżył go o ciągłe problemy z wypłacaniem gaży za koncerty. Wyjaśnił, że był to powód, dla którego rozstał się z zespołem. To wyznanie odbiło się echem w medialnym świecie i gwiazdor uznał, że powinien wyjaśnić całą sprawę. Zobacz, co napisał Dawid Kwiatkowski o aferze z niewypłacaniem pieniędzy swoim muzykom!

 

Zobacz: Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski odwiedzili programy śniadaniowe! Który z nich wyglądał lepiej?

 

"The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu! Swoją decyzją zszokował wszystkich!

Co na swoją obronę ma Dawid Kwiatkowski?

 

Kwiatkowski na swoim instagramowym profilu wyjaśnił, że on w zespole zajmuje się tylko częścią artystyczną, natomiast za część biznesową nigdy nie odpowiadał. Piosenkarz napisał w swojej obronie:

Kochani, nazywam się Dawid Kwiatkowski, piszę piosenki i potem je śpiewam. W zasadzie robię tylko to, jeszcze trochę podróżuje i kocham ludzi. Nie jestem i nigdy nie byłem odpowiedzialny za część biznesową mojej kariery. Jestem o nią spokojny, w ogóle jestem spokojny w całej tej sytuacji bo znam prawdę. Wy też kochani w takim razie możecie być spokojni. W każdej ‚,rodzinie’’ zdarzają się kłótnie, w mojej też i życzę każdemu, żeby Wasze największe problemy i zmartwienia były rangi tej całej „afery”.

 

Wyjaśnianiem całej afery zajął się też menadżer muzyka. Przyznał, że jedno z zobowiązań finansowych nie było wypłacone ponieważ zespół nie otrzymał wynagrodzenia w terminie. Czy to koniec afery z udziałem Dawida Kwiatkowskiego?

 

Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN

Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN
EastNews

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Joanna Liszowska: "Mam w sobie dużo żalu"
Miał być ślub, nie było. Potem znowu zrobiło się na ten temat głośno i ponownie zapadła cisza. W rozmowie Joanna Liszowska przyznaje, że w jej związku bywa różnie.

- Po występach w „Jak oni śpiewają” wszyscy się Tobą zachwycają. Nie uderzyła Ci do głowy woda sodowa? Myślę, że nie mam ku temu powodów. – Masz powody, by się czegokolwiek obawiać w związku z tym, że jesteś teraz bardzo popularna? Niebezpieczeństw nie widzę, ale jest sporo nieprzyjemnych rzeczy związanych z aktorstwem. Mam wrażenie, że moje nazwisko kojarzone jest ostatnio tylko z kobiecymi kształtami. – Chyba nie mówisz o nadwadze. A właśnie, że tak! Brukowce urządziły na mnie nagonkę z powodu moich krągłości. Analizują je na wszelkie możliwe sposoby: „tu schudła, tu utyła”, „znowu nie dba o siebie”, „chyba przybyło jej kilogramów”. Wolałabym być oceniana za mój warsztat aktorski, a nie za to, jak wyglądam. Kilka lat temu miałam ogromne kompleksy na punkcie figury. Źle się czułam ze sobą, ze swoim ciałem. W końcu pogodziłam się z tym, że nigdy nie będę filigranową kobietką, i ze swoich krągłości starałam się zrobić atut. Zaczęłam czuć się atrakcyjnie i kobieco. – Co się zmieniło, że teraz nagle zaczęłaś się tak tym przejmować? Nastąpiła taka kumulacja tej analizy, że zaczęłam się wstydzić tego, jak wyglądam. – Po udziale w „Tańcu z gwiazdami”? W „Tańcu...” zrzuciłam trochę kilogramów, więc rozpisywano się, że świetnie wyglądam. Ale gdy odpadłam z programu, skończyły się intensywne treningi, waga wróciła do swojej normy i się zaczęło. Najbardziej było mi przykro, gdy po premierze spektaklu „Fredro dla dorosłych mężów i żon”, w który włożyłam dużo pracy i serca, w prasie pojawiły się moje, delikatnie mówiąc, mało atrakcyjne zdjęcia. Spektakl trwa dwie godziny, a ja mam jedną trzyminutową scenę ze striptizem. Jeżeli już ktoś musi umieścić...

Jarosław i Danuta Wałęsa
Robert Wolański/Viva!
Newsy
Danuta i Jarosław Wałęsa w "Vivie!": Co zniesie serce matki?
Pierwszy wywiad żony i syna Lecha Wałęsy

Spotykamy się w domu przy Polanki – ten adres w Trójmieście zna każdy. Jarosław ostatnio nie jest tu częstym gościem, zwłaszcza odkąd kilka tygodni temu urodził mu się syn Wiktor. Jeszcze wczoraj był w Strasburgu, a wieczorem, już w Gdańsku, pomagał go kąpać. I dopiero potem zadzwonił do mamy, że jest. Bo mama, mimo iż wszystkie jej dzieci są już dorosłe, musi zawsze wiedzieć, co się u każdego dzieje. Jak to matka. Pierwszy raz zgodzili się oboje na rozmowę. Danuta Wałęsa i jej najmłodszy syn Jarosław. Chociaż nigdy się nie przyzna, że darzy go cieplejszymi uczuciami niż innych swoich chłopaków, i tak wszyscy uważają, że to Jarek jest jej beniaminkiem. Może dlatego, że jako jedyny poszedł drogą swojego ojca? A może z tego powodu, że tak bardzo jest podobny do swojej wrażliwej, a jednocześnie bardzo silnej matki, która jak lwica zawsze broniła rodzinnego gniazda. Niechby tylko ktoś spróbował skrzywdzić któreś z jej piskląt. Lepiej tego nie robić.  Nie mamy za wiele czasu, bo pani Danusia spieszy się na Drogę Krzyżową – za chwilę przecież Wielkanoc. A Jarek głównie myśli już tylko o tym, co robi jego śliczny synek. Jest bardzo odpowiedzialnym ojcem. I o tym też będzie ta rozmowa. – Trudniej jest wychowywać synów czy córki? Danuta:  Chyba nie ma różnicy. Dzieci, jak to dzieci, każde jest trochę inne, każde ma swój charakter, niezależnie od płci.  Jarosław:  Oj, nie to słyszałem jako dziecko. Danuta:  Miałam już czterech synów, kiedy urodziła się Magda. Rzeczywiście, była trochę inna niż chłopcy, może trochę więcej płakała i wymagała więcej uwagi. Więc mogło mi się czasem wyrwać, że z dziewczynkami jest inaczej. Ale prawda jest taka, że każdemu dziecku trzeba poświęcić bardzo dużo czasu. Dzieci same się nie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner