Anna Przybylska odeszła od nas ponad cztery miesiące temu. Jej fani i najbliżsi wciąż nie mogą pogodzić się z tą stratą, ale starają się żyć normalnie. Właśnie z tego powodu Jarosław Bieniuk postanowił sprawić, aby jego dzieci miały cudowne święta i zabrał je w góry. Zobacz: Bieniuk spędził święta z dala od domu. Dzieci miały nietypową prośbę

Reklama

Mieszkańcy Trójmiasta chcą jednak upamiętnić Annę Przybylską w inny sposób. Pojawiła się propozycja, aby w jednym z gdyńskich parków pojawił się pomnik aktorki. Tym pomysłem zachwycony jest Dariusz Michalczewski, legenda sportowa. Bokser był bardzo blisko związany z przedwcześnie zmarłą aktorką i choć jest zwolennikiem tego pomysłu to uważa, że głos powinna zabrać także rodzina Przybylskiej:

Myślę, że to fajny pomysł i nie miałbym nic przeciwko. Ania była cudowną kobietą, zdolną aktorką i fantastyczną matką.Wydaje mi się, że o zdanie powinno się zapytać męża i całą rodzinę Ani.

Zanim jednak rzeźba stanie trzeba uzyskać zgodę na jej postawienie. Nie pozostaje nic innego, jak wierzyć, że marzenie mieszkańców Trójmiasta zostanie spełnione.

Zobacz: Bieniuk spędził urlop w górach. Pochwalił się kreatywnym zdjęciem

Zobacz także


Reklama

Tak mieszkańcy Trójmiasta żegnali aktorkę:

Reklama
Reklama
Reklama