Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Dariusz K. ma niezły tupet. Jego nowy adwokat złożył zaskakujący wniosek do sądu

Przesadził?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Celebryta wciąż nie złożył oficjalnych zeznań w sprawie śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. W areszcie były mąż Edyty Górniak nie może liczyć na luksusy, ale jest tam już całkiem dobrze rozpoznawalny. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów

Podejrzany ma spędzić tam aż trzy miesiące, ale jego plany wyglądają nieco inaczej. Jak donosi tvp.info, nowy obrońca Dariusza K. złożył właśnie do sądu zażalenie na aresztowanie swojego klienta. Można przeczytać w nim, że środek zapobiegawczy zastosowany wobec niego jest zbyt surowy. Prokurator wciąż czeka też na dokładną ekspertyzę toksykologiczną, która ostatecznie potwierdzi pierwsze badania mówiące o zawartości kokainy w organizmie Darka K. tuż po wypadku.


Zażalenie na aresztowanie Dariusza K. wpłynęło już do sądu, który będzie rozpatrywał tę sprawę. Wciąż czekamy na ekspertyzę toksykologiczną, która ma wykazać, czy Dariusz K. był pod wpływem środków odurzających - powiedział TVP.info prok. Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.


Areszt to rzeczywiście zbyt surowa kara?

Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: "Jest w złym stanie. On bardzo chce..."

 

Szczegóły wypadku Dariusza K.
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. chciał wyjść za kaucją. Oferował prawdziwą fortunę
Czym próbował przekonać sąd?

Nie milkną echa wypadku z udziałem Dariusza K. , w którym zginęła 63-letnia kobieta. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że muzyk był pod wpływem narkotyków. Na temat ten wypowiedziało się już kilka osób związanych z show-biznesem i próżno szukać jakichkolwiek słów wsparcia dla podejrzanego. Przypomnijmy: "Celeb w trampkach Dolcze Srolcze. Byłem na miejscu wypadku" Dariusz K. przebywa obecnie w areszcie, gdzie ma spędzić aż trzy miesiące. Wczoraj sąd przedstawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku pod wpływem kokainy ze skutkiem śmiertelnym. Podejrzany i jego obrońcy za wszelką cenę nie chcieli dopuścić do aresztu. Jak informuje portal tvp.info, Krupa zaproponował poręczenie majątkowe w wysokości 500 tysięcy złotych. Sąd odrzucił jednak jego wniosek.   Zaproponował bardzo wysokie poręczenie majątkowe – w wys. 500 tys. zł połączone z zakazem opuszczania kraju i dozorem policyjnym. Sąd jednak nie zgodził się na takie rozwiązanie i przychylił do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie muzyka – czytamy na tvp.info. Muzykowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Zobacz: Edyta Górniak szybko zareagowała na wieści o wypadku Dariusza K. Jest oficjalny komentarz Załamana partnerka Darka K. przed sądem:

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty
Krótkie podsumowanie sytuacji celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozpoczęcie procesu w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Tuż po umieszczeniu w areszcie, celebryta zatrudnił nowych prawników, których celem jest wydostanie z niego ich klienta przed upłynięciem zasądzonych trzech miesięcy. Pierwsza próba się jednak nie powiodła. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony Sytuacja podejrzanego nie wygląda najlepiej. Na przestrzeni ostatniego tygodnia na światło dzienne wyszło wiele faktów, które z pewnością nie pomogą Darkowi K. w dążeniu do uzyskania upragnionej wolności. Najpierw jeden z tabloidów poinformował, że były mąż Górniak notorycznie łamał przepisy drogowe i jest winny państwu fortunę za niezapłacone mandaty. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby W momencie wypadku Dariusz K. był pod wpływem kokainy, a najnowsze doniesienia sugerują, że nie był to jednorazowy wybryk celebryty.   Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka - informowało TVP.info. Jaką linię obrony zamierza wybrać Dariusz K. w tej niezbyt pomyślnej dla niego sytuacji? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", były menadżer gwiazd zamierza bronić się kłopotami ze zdrowiem i przewlekłą depresją. Okazuje się, że poza skruchą i propozycją zadośćuczynienia, zamierza jeszcze zasłaniać się... kłopotami żołądkowymi. Obrona ma zamiar powołać się na rzekomo chorowitą naturę K....

Edyta Górniak pogodziła się z rodzicami Darka K.
ONS
Newsy
Jest tylko jeden pozytyw afery z Darkiem K. Dotyczy Górniak
Co zmieniło się w życiu gwiazdy?

Sprawa spowodowanego pod wpływem kokainy wypadku przez Dariusza K. wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Celebryta przebywa obecnie w areszcie, gdzie ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Jego adwokaci starają się jednak o złagodzenie wymiaru czasowego aresztu, a on sam może liczyć na regularne wizyty ukochanej. Nie zawsze jednak takie, jakby sobie tego oboje życzyli. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Czy mogą istnieć jakieś pozytywne strony w całej aferze? Okazuje się, że tak. Jak donosi "Super Express", wypadek mocno zbliżył Edytę Górniak i rodzinę jej byłego męża. Relacja piosenkarki z rodzicami Darka ponoć nigdy nie należała do najłatwiejszych, szczególnie po rozwodzie pary w 2009 roku. Teraz jednak w obliczu tragedii zapomniano o dawnych krzywdach i wzajemnym żalu. Wszystko z myślą o synie Edyty, Allanie. Chłopiec spędza z dziadkami wakacje na Mazurach, a Górniak jest tam regularnym gościem.   Aresztowanie Dariusza wywróciło życie jego rodziny do góry nogami. Na szczęście na korzyść. Relacje Edyty z byłymi teściami ożyły na nowo. Wszystko to dla dobra Allanka (10 l.), który musiał pogodzić się z myślą, że tata prędko na wolność nie wyjdzie. Allanek nie pojechał więc na wymarzone wakacje z tatą. Trafił na Mazury w okolice Pisza na działkę do ukochanego dziadka. Pan Tadeusz najpierw sam zajmował się malcem. Później dołączyła do niego Edyta. Przez kilka ostatnich lat nie pojawiała się nad jeziorem, gdyż po rozwodzie z Darkiem rodzina bardzo się skłóciła - czytamy w "Super Expressie". Gwiazda nie żywi jednak już żadnych ciepłych uczuć do byłego małżonka. Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Edyta Górniak na lunchu ze znajomymi:

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner