Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak Daria ładocha
East News
Newsy

Daria Ładocha zdradziła kulisy współpracy z Edytą Górniak! "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ miały chipy" 

Daria Ładocha zdradziła kulisy współpracy z Edytą Górniak! "Musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ miały chipy" 

Daria Ładocha zdecydowała się opowiedzieć o współpracy z Edytą Górniak w programie Rafała Paczesia. Gwiazda TVN zdradziła, że po wieloletniej współpracy z gwiazdą ma kilka anegdot do opowiedzenia, a w zapowiedzi odcinka ze swoim udziałem napisała:

Przepraszam wszystkich, których niechcący obraziłam - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Trzeba przyznać, że wyznanie na temat wymagań jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej mogą budzić niedowierzanie! Okazuje się, że Edyta Górniak znana głoszenia teorii spiskowych obawiała się kart z chipami, które mogłyby ją namierzać...

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Daria Ładocha o kulisach współpracy z Edytą Górniak!

Edyta Górniak w ostatnim czasie zaskakiwała kolejnymi teoriami spiskowymi dotyczącymi pandemii i wypowiadała się wprost, że nie planuje zaszczepić się przeciw Covid-19:

Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii. Nie ma takiej opcji. Najwyżej umrę. Spoko. Nikt mi nie obiecał, że będę tu na zawsze. Więc nie ma się czego bać, wrócę do mojego stwórcy - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz okazuje się, że to nie koniec zaskakujących teorii gwiazdy. Daria Ładocha, która wzięła udział w programie Rafała Paczesia "Pacześ show", gdzie miała pomóc rozwiązać zagadkę:  kim tak naprawdę jest celebryta, zdradziła kilka zaskakujących wątków ze swojej współpracy z gwiazdami, jednak informacja na temat wymagań Edyty Górniak przebiła wszystko!

Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta

Edyta Górniak zdecyduje się odpowiedzieć na wyznanie Darii Ładochy? Jedno jest pewne to nie byłby pierwszy konflikt diwy!

Zobacz także: Mocne wyznanie Edyty Górniak o szczepionce na koronawirusa! Co zrobi, jeżeli szczepienia będą obowiązkowe?

 

 

Edyta Górniak w czerwonych ustach
TRICOLORS

Edyta Górniak w ostatnim czasie zaskakuje kolejnymi teoriami na temat pandemii czy szczepień. 

Edyta Górniak
Instagram

Wyznanie Darii Ładochy rozpocznie kolejną wojnę w show-biznesie?

Daria Ładocha

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Przemek Pajdak zachwycił jurorów w "The Voice of Poland"! Reakcja Edyty Górniak bezcenna: "Ale ty jesteś ogier"
Już w najbliższą sobotę, 19 września, zobaczymy kolejną odsłonę "The Voice of Poland"! Tym razem w muzycznym talent-show zobaczymy m.in. Przemka Pajdaka.

Już dziś, 19 września, kolejna odsłona "The Voice of Poland"! Tym razem w muzycznym talent-show zobaczymy m.in. Przemka Pajdaka. Uczestnik show zachwycił swoim głosem i sprawił, że wszyscy jurorzy chcieli, żeby trafił do ich drużyn. Przemek Pajdak ma 25 lat zrobił ogromne wrażenie na Edycie Górniak, która w trakcie jego występu zaczęła tańczyć. Nie uwierzycie, jak później zwróciła się do uczestnika show! Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie... - zaczęła mówić jurorka. Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… - zachwalała Edyta Górniak.   Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale... ja mam najwięcej! - próbowała przekonać uczestnika do pójścia do jej drużyny. Zobaczcie gorący fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Myślicie, że Przemek trafi do drużyny Edyty Górniak? Zobacz także:   Michał Szpak w maseczce z siatki na prezentacji ramówki TVP! Zobaczcie delikatny symbol przy oku Przemek Pajadak zachwycił swoim głosem w "The Voice of Poland".  

The Voice Of Poland 11 - trenerzy
East News
Newsy
Edyta Górniak szczerze o rywalizacji w "The Voice of Poland": "Jest walka! Każdy chce mieć zwycięzcę!"
Edyta Górniak szczerze o rywalizacji w "The Voice of Poland": "Jest walka! Każdy chce mieć zwycięzcę!"

Kolejna edycja " The Voice of Poland " i kolejne zmiany. Tym razem w fotelach jurorskich zasiądą: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron.  Edyta Górniak powróciła do składu trenerskiego. Do tej pory brała udział w edycjach trzeciej, piątej i szóstej. Po dość długiej przerwie ponownie zdecydowała się na poprowadzenie swojej drużyny do zwycięstwa. Do tej pory przy programie współpracowała tylko z Tomsonem i Baronem. Jak potoczy się współpraca z pozostałymi dwoma jurorami?  Skład jurorski jest kuszący - nie kryje Edyta Górniak. Diva zastrzegła jednak, że każdy z nich ma chrapkę na najlepszych. Czyżby zaogniały się pierwsze konflikty? Zobaczcie naszą rozmowę z Edytą Górniak Zobacz także:  Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący"  

Magda Gessler ostro o Edycie Górniak
Newsy
Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki
Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki

Ostatni live Edyty Górniak odbił się głośnym echem. Wokalistka podczas kilkugodzinnej transmisji na żywo opowiadała o swoich przemyśleniach na temat (jej zdaniem nieistniejącej) pandemii koronawirusa i podejmowanych przez rząd działań. Według kontrowersyjnej teorii gwiazdy w szpitalach covidowych leżą statyści, odporność można wzmocnić oregano. Wypowiadała się również m. in. na tematy aborcji. Poglądy Edyty Górniak zdenerwowały Magdę Gessler, która opublikowała mocny wpis skierowany do koleżanki z branży:  "Fałszujesz koleżanko!" Na odpowiedź wokalistki nie trzeba było długo czekać.  Zobacz także:  Edyta Górniak mówiła, że "w szpitalach leżą statyści". Miała zniknąć z Instagrama, ale wróciła. Jej nowy wpis to hit! Spór o teorie spiskowe. Edyta Górniak odpowiada Magdzie Gessler  W minioną niedzielę Edyta Górniak zorganizowała trwającą prawie trzygodzinną transmisję na żywo, w której przedstawiła swoje poglądy na temat pandemii koronawirusa. Zachęcała do nienoszenia maseczek, co według niej tylko dzieli ludzi. Pokusiła się również o stwierdzenie, że w szpitalach covidowych leżą statyści, co wywołało oburzenie wielu lekarzy. Wypowiedział się m. in.   prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, profesor Andrzej Matyja: Jak ja słyszę od jednej publicznej osoby, że my w szpitalach przetrzymujemy statystów i że nie ma koronawirusa, to ta osoba pewnie swoją wiedzę ma z czasów starożytności. Warto byłoby ją czasami uaktualnić. W związku z tym takie postawy negujące istnienie koronawirusa i z tym związane niebezpieczeństwa, powinny być ścigane wręcz. Ścigane - jako obowiązek państwa! - powiedział w wywiadzie dla TVN24 Edyta Górniak...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner