Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie?
East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest już po ślubie?! Internautka spytała wprost: "Choć jedna dostrzegła"

Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie?
East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" niewiele mówi o swoim partnerze ale wiadomo, że jej serce jest zajęte. Jeszcze na początku roku zdradziła, że planuje ślub i... czy to możliwe, że jest już po sekretnej ceremonii? Jednak z fanek zwróciła uwagę na pewien szczegół, który miał ją zdradzić... 

Choć jedna dostrzegła - skwitowała sama "Królowa życia"

Koniecznie musicie to zobaczyć! 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wreszcie pokazała mamę! Zdradziła, dlaczego nigdy wcześniej nie wystąpiła z nią w "Królowych Życia"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wzięła sekretny ślub?!

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest szczęśliwie zakochana. Jednak pomimo tego, że zasłynęła z tego, że pokazuje swoje życie w reality show TTV, swoją aktualną relację utrzymuje w tajemnicy. Na początku 2020 roku jednak jawnie przyznała, że jest zakochana a jej wybranek jest od niej nieco młodszy: 

Tu to mi się naprawdę trafiło! Młodszy ode mnie! O dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi te moje wszystkie jazdy. Kocha mnie, jest porządny i ma zasady! Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził... jest przystojny... To, że on mnie chce to ja się dziwię! - mówiła w wywiadzie dla WP Gwiazdy. 

Już wówczas mówiła, że jest pewna swoich uczuć i mimo, że nie ma jeszcze zaręczynowego pierścionka to będzie to tylko kwestia czasu. 

Pierścionka jeszcze nie było ale będzie, ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, bo chce mieć coś dla siebie. Tą jedną rzecz.

Na jednym z ostatnich zdjęć spostrzegawcza internautka zauważyła na dłoni "Królowej życia" nie tylko imponujący pierścionek, który mógłby być zaręczynowym ale również... obrączkę! Czy to oznacza, że Dagmara Kaźmierska wzięła cichy ślub?

Obrączka na palcu jest, zaręczynowy też. Już chyba po... Odbył się ślub... cichy... Ale kto jest wybrańcem... Tego nikt nie wie, słodka tajemnica.

Dagmara Kaźmierska ustosunkowała się do tego komentarza słowami: 

😘 Choć jedna dostrzegła 😉💍😘😘😘

Czy w takim razie można już gratulować?

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" pozuje z Kubą Wojewódzkim i zapowiada starcie tytanów! Fani: "Trafiła kosa na kamień"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest już po ślubie? Internautka na nowym zdjęciu gwiazdy TTV z fryzjerem, dostrzegła pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę! Czy Dagmara swoją odpowiedzią potwierdziła domysły?! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska wystąpi dziś u Kuby Wojewódzkiego. Czy w programie powie coś na ten temat? 

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Więcej na temat TTV Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39