Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dagmara Kaźmierska
Instagram
Newsy

Dagmara z "Królowych życia" pozuje z Kubą Wojewódzkim i zapowiada starcie tytanów! Fani: "Trafiła kosa na kamień"

Dagmara z "Królowych życia" pozuje z Kubą Wojewódzkim i zapowiada starcie tytanów! Fani: "Trafiła kosa na kamień"

Już w najbliższy wtorek 6. października w programie u Kuby Wojewódzkiego zobaczymy samą "Królową życia" - Dagmarę Kaźmierską! Na ten odcinek z niecierpliwością czekają fani bohaterki hitu TTV. Na Instagramie gwiazdy właśnie pojawiło się zdjęcie z samym Kubą Wojewódzkim. Dagmara zapowiada starcie tytanów i nie mamy wątpliwości, że będzie się działo. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wreszcie pokazała mamę! Zdradziła, dlaczego nigdy wcześniej nie wystąpiła z nią w "Królowych Życia"

Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Dagmara z "Królowych życia" pozuje z Kubą Wojewódzkim i zapowiada starcie tytanów! Fani: "Trafiła kosa na kamień"

To będzie jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w historii programu Kuby Wojewódzkiego - o to z pewnością już zadba Dagmara Kaźmierska. Każdy, kto śledzi losy Dagmary doskonale wie, że gwiazda zawsze ma odpowiedź na każde pytanie, a przy tym ogromne poczucie humoru. Już wiemy, że "Królowa życia" zagwarantowała sobie mocne wejście do studia! Gwiazda hitu TTV wręczyła Kubie Wojewódzkiemu ramkę z fotomontażem, na którym widać "Królową życia" siedzącą na słynnej kanapie, a tuż obok, jest... roznegliżowany Kuba Wojewódzki z kieliszkiem szampana. Ten prezent prowadzący zapamięta na pewno na długo. 

"Królowa życia" jest już po nagraniu odcinka, a na jej Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z królem telewizji. Internauci już nie mogą się doczekać, aż usłyszą jej rozmowę z samym Kubą Wojewódzkim.  Dagmara Kaźmierska pod fotografią z prowadzącym show dodała również opis, w którym zapowiada, że będzie to prawdziwe starcie tytanów. 

Można Go kochać , bądź nienawidzić 🖤Jednakże za niesamowitą bystrość umysłu należy szanować 🖤👑 🔥🔥🔥STARCIE TYTANÓW 🔥🔥🔥😉😉😉już we wtorek o godź 22.30 w TVN 🔥🔥🔥 Tak więc nie przegapcie tego co się będzie działo na najsłynniejszej kanapie w tym kraju 😜😜😜🔥😘😘😘🔥 Buziaki Aniołki 💖 - napisała Dagmara Kaźmierska. 

Fani mają przeczucie, że to starcie będzie zdecydowanie należało do Dagmary Kaźmierskiej!  

- Kuba przeżył 😉😂😘 ???

- "Trafiła kosa na kamień" 😜 Ściskam 🥰

- No faktycznie starcie tytanów 🔥 takie charakterki 😂 muszę ogladnąć ☝🏼

- Ło matko....no to będzie ogień 👏👏będę oglądać choćby oczy na zapałki.

- Jezus nie mogę się doczekać wtorku 😍 Będzie się działo na tej kanapie

- Ale mieszanka wybuchowa 😂 i po chłopie - piszą fani. 

My już nie możemy się doczekać najbliższego odcinka Kuby Wojewódzkiego! Czeka nas naprawdę mnóstwo emocji. Przedtem jednak zobaczcie najnowsze zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej, którym pochwaliła się na Instagramie. 

Odcinek Kuby Wojewódzkiego z udziałem Dagmary Kaźmierskiej będziemy mogli zobaczyć już we wtorek, 6. października o godzinie 22:30. 

Królowe życia
Instagram

"Królowa życia" nie poszła na spotkanie z Kubą Wojewódzkim z pustymi rękami! Ten prezent prowadzący show na pewno zapamięta na długo! 

Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego
Instagram

 

Królowe życia
East News
Newsy
Dagmara Kaźmierska u Wojewódzkiego! "Królowa życia" ma dla niego prezent... tylko ona mogła się na taki odważyć! 
Dagmara Kaźmierska u Wojewódzkiego! "Królowa życia" ma dla niego prezent... tylko ona mogła się na taki odważyć! 

To będzie jedno z najbardziej emocjonujących spotkań. Już w najbliższy wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego zadebiutuje Dagmara Kaźmierska . Król TVN poznał Królową życia, a ona już na wstępie pokazała mu kto jest górą! Gwiazda TTV nie przychodzi w gościnę bez prezentów, jednak ten który wręczyła Kubie Wojewódzkiemu... hmmm! Tylko przebojowa Dagmara mogła się na to odważyć. Co takiego wręczyła dziennikarzowi?  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się wielkim sukcesem syna! "Z wielką dumą oznajmiam Wam, że..." Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego Dagmara Kaźmierska zagwarantowała sobie mocne wejście do studia Kuby Wojewódzkiego. Zadbała również o prezent dla gospodarza programu. Wręczyła mu ramkę z fotomontażem, na którym widać "Królową życia" siedzącą na słynnej kanapie, a tuż obok, w roli wodzianki, roznegliżowany Kuba Wojewódzki. Jednak nie podaje Dagmarze wody a kieliszek szampana!  Czyżby chciała zasugerować, że jej osobowość zdominuje show? O tym przekonamy się już w nadchodzącym tygodniu. Może być to być naprawdę ciekawe spotkanie, skoro sama zapowiedź wizyty Dagmary Kaźmierskiej w studiu Kuby Wojewódzkiego rozemocjonowała fanów:  - Królowa u Wojewódzkiego?? 😲 A tron ma 🤭? To trzeba będzie zobaczyć! - To będzie petarda odcinek 🔥 - Wow, super. Już się nie mogę doczekać. Zapowiada się niezłe show. Jesteście ciekawi o czym będą rozmawiać?  Zobacz także:  Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży Dagmara z "Królowych życia" była gościem Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda TTV przyniosła...

Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie?
East News
Newsy
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest już po ślubie?! Internautka spytała wprost: "Choć jedna dostrzegła"
Kim jest Dagmara Kaźmierska z Królowych życia? Zobaczcie, co mówi o ślubie.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" niewiele mówi o swoim partnerze ale wiadomo, że jej serce jest zajęte. Jeszcze na początku roku zdradziła, że planuje ślub i... czy to możliwe, że jest już po sekretnej ceremonii? Jednak z fanek zwróciła uwagę na pewien szczegół, który miał ją zdradzić...  Choć jedna dostrzegła - skwitowała sama "Królowa życia" Koniecznie musicie to zobaczyć!  Zobacz także:  Dagmara Kaźmierska wreszcie pokazała mamę! Zdradziła, dlaczego nigdy wcześniej nie wystąpiła z nią w "Królowych Życia" Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wzięła sekretny ślub?! Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest szczęśliwie zakochana. Jednak pomimo tego, że zasłynęła z tego, że pokazuje swoje życie w reality show TTV, swoją aktualną relację utrzymuje w tajemnicy. Na początku 2020 roku jednak jawnie przyznała, że jest zakochana a jej wybranek jest od niej nieco młodszy:  Tu to mi się naprawdę trafiło! Młodszy ode mnie! O dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi te moje wszystkie jazdy. Kocha mnie, jest porządny i ma zasady! Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził... jest przystojny... To, że on mnie chce to ja się dziwię! - mówiła w wywiadzie dla WP Gwiazdy.  Już wówczas mówiła, że jest pewna swoich uczuć i mimo, że nie ma jeszcze zaręczynowego pierścionka to będzie to tylko kwestia czasu.  Pierścionka jeszcze nie było ale będzie, ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, bo chce mieć coś dla siebie. Tą jedną rzecz. Na jednym z ostatnich zdjęć spostrzegawcza internautka zauważyła na dłoni "Królowej życia" nie tylko imponujący pierścionek, który mógłby być zaręczynowym...

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news
Newsy
"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska szczerze o życiu za kratkami: "Kobiety w więzieniu są gorsze niż mężczyźni!"
"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska szczerze o życiu za kratkami: "Kobiety w więzieniu są gorsze niż mężczyźni!"

Dagmara Kaźmierska to dziś najpopularniejsza "Królowa życia" w Polsce. Jednak jej życie nie zawsze było takie kolorowe. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.  Od 2004 roku prowadziła własną agencję towarzyską, ostatecznie spędzając 14 miesięcy w areszcie. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedziała, jak wyglądało jej życie w areszcie.  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos... Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" o pobycie w areszcie  Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Kubą Wojewódzkim opowiedziała co nieco o swojej mrocznej przeszłości. Przyznała, że 14 miesięcy, które spędziła w areszcie we Wrocławiu przepłakała z tęsknoty za synem. Nie dało się ukryć, że mimo upływu lat to wciąż dla niej trudny temat. Poruszając kwestię emocji, które wówczas jej towarzyszyły, załamał jej się głos.  "Królowa życia" dodała jednak, że samego pobytu w areszcie nie wspomina aż tak traumatycznie:  Ja byłam w areszcie, nie trafiłam do typowego zakładu karnego. Cały czas byłam we Wrocławiu. Kobiety w więzieniu są gorsze jak mężczyźni. Przemoc i agresja to bajki, które można odłożyć na półki. Zdarza się ale sporadycznie, bo to jest dość pilnowane. Kobiety w ogóle w charakterach mają więcej zawiści i zazdrości. Źle na siebie mówią, złośliwe są dla siebie. Ja akurat dobrze trafiałam. Nie musiałam sprzątać, nie musiałam nic robić.  Ale to są dyżury to nie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner