Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" chciała spotkać się z prezydentem! Sytuacja była poważna...

Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" znana jest jako pewna siebie kobieta z dużym poczuciem humoru. Nie boi się wzbudzać kontrowersji, a takie wywołała, jadąc na spotkanie z prezydentem, Andrzejem Dudą. Okazuje się, że gwiazda TTV postanowiła bezpośrednio załatwić swoją sprawę. Jaka był reakcja strażnika na żądanie Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciółki? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" chciała spotkać się z prezydentem!

Dagmara Kaźmierska niezmiennie od pierwszych sezonów programu "Królowe życia" jest najpopularniejszą i zarazem najbardziej barwną postacią w programie. Okazuje się, że będąc na wakacjach w Juracie z synem i przyjaciółką w swojej rezydencji przebywał tam również Andrzej Duda. Kiedy głowa państwa spędza tam czas ze względów bezpieczeństwa zostaje zagłuszony sygnał sieci komórkowych. To nie spodobało się królowej życia, która postanowiła bezpośrednio u prezydenta załatwić swój poważny problem z ograniczeniem dostępu do internetu:

Sprawa jest całkiem poważna. Internet to wiadomo, ciężko bez internetu. Ani kliknąć "kup teraz", ani oglądnąć - powiedziała królowa w samochodzie.

Syn Dagmary Kaźmierskiej zaczął realnie oceniać ich szanse na spotkanie z Andrzejem Dudą i powiedział wprost: przecież nas nie wpuszczą, takich szaraków. Jednak to nie przekonało "Królowej życia" i pewna siebie powiedziała: "jak nie wpuszczą. Jakich, ku*wa, szaraków?!  W końcu dotarła pod bramę rezydencji prezydenta, ale strażnik stanowczo odmówił wpuszczenia kobiety na spotkanie z Andrzejem Dudą: 

Jeżeli pani chce się z nim spotkać, proszę się kontaktować przez rzecznika prasowego - powiedział strażnik.

Dagmara Kaźmierska z przyjaciółką szczerze powiedziały, że chciały jedynie porozmawiać, w końcu to prezydent wszystkich Polaków:

Chcieliśmy pogadać, internet załatwić. Czyli to nie jest tak łatwo się dostać? Przecież to nasz prezydent - dodała Dagmara Kaźmierska. 

Całe wydarzenie pojawiło się w programie "Królowe życie", a nagranie z rozmów ze strażnikiem można obejrzeć na profilu Dagmary Kaźmierskiej. Dla królowej nie ma rzeczy niemożliwych. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Królowe życia. Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs i makijażu. Tak wygląda na co dzień!

Dagmara Kaźmierska jest bardzo otwartą kobietą i chciała szybko rozwiązać swój problem. Niestety okazało się to trudniejsze niż sądziła!

Instagram/Dagmara Kaźmierska

 

 

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08