Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą "Królowych życia". Jej popularność nie słabnie od pierwszych sezonów show a antenie TTV. Na co dzień zawsze pojawiała się w pełnym makijażu oraz doczepionymi rzęsami. Tym razem pokazała się fanom zupełnie naturalna.

Reklama

Nie patrzcie na mnie bez rzęs. Dramat! - powiedziała na Instastory

Faktycznie jest aż tak źle, jak mówi? Sami zobaczcie, jak wygląda Dagmara Kaźmierska bez swojego charakterystycznego, mocnego makijażu.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kusi na Instagramie. Fani: "Piersi jak u 20-latki i w dodatku naturalne"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" bez makijażu

Dagmara Kaźmierska zaprezentowała swoim fanom naturalne wydanie! Pomimo tego, że na co dzień widzowie są przyzwyczajeni do tego, że jest idealnie pomalowana, uczesana i charakterystycznie ubrana, to nie ma problemu z tym, aby pokazać się również w wersji zupełnie sauté.

"Królowa życia" nagrała Instastory, na którym oddaje się porannej pielęgnacji. Nie ma na sobie ani grama makijażu oraz nie dokleiła sztucznych rzęs. Gwiazda TTV przyznała, że nie lubi swojego looku bez nich, ale nie ma problemu aby się tak pokazać:

Zobacz także

Nie patrzcie na mnie bez rzęs. Dramat! Ale to nieistotne, później dokleję - powiedziała na Instastory.

Dagmara Kaźmierska przy okazji pokazała jak dba o swoją cerę. Internauci już nie jednokrotnie podkreślali, że podziwiają jej urodę. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w stroju kąpielowym. Wówczas również posypało się sporo komplementów odnośnie urody gwiazdy:

Piersi jak u 20-latki i w dodatku naturalne - pisali.

Lubicie oglądać zdjęcia znanych osób bez makijażu?

Zobacz także: Gwiazda "Królowych życia" pokazała zdjęcia ze ślubu! Fani pospieszyli z gratulacjami

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu.

Instagram

Dagmara w "Królowych życia" nie rozstaje się z mocnym makijażem oraz sztucznymi rzęsami. Tym razem postanowiła się pokazać fanom zupełnie naturalna.

Instagram/Dagmara Kaźmierska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama