Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News
Newsy

Czyżby wcześniejsza krytyka zachowania Meghan nie była prawdą? Pracownicy nagle zmienili zdanie

Niedawno pisaliśmy o tym, że pracownicy pałacu skarżą się na zachowanie Meghan Markle i uważają, że dezorganizuje im całą pracę. Na potwierdzenie tych słów dwie asystentki księżnej zrezygnowały ze swojego stanowiska, winę za to zrzucając na swoją szefową, która miała się zachowywać koszmarnie. Teraz znajomy książęcej pary zdementował te informacje w jednym z wywiadów. Zobaczcie, co powiedział!

Zobacz: "On będzie cierpiał" Przyjaciółka Diany uważa, że małżeństwo Meghan i Harry'ego rozpadnie się!

 

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Czy księżna Meghan jest wymagająca?

Jak podaje magazyn „The Sun” wspólny znajomy księżnej i księcia Sussex w wywiadzie dle Elle wyznał, że informacje na temat trudnego charakteru księżnej są nieprawdziwe. Pracownicy pałacu darzą ją dużym szacunkiem i są otwarci na jej propozycje. Co więcej, niektóre pomysły Meghan ułatwiają im pracę, a to z pewnością nie jest przez nich krytykowane. Mężczyzna odniósł się również do rzekomego konfliktu między Kate a Meghan. Okazuje się, że on nie istnieje, a obie księżne chętnie ze sobą współpracują.

Ta wersja wydaje się trochę podejrzana. Być może wywiad został specjalnie zaplanowany, aby uciąć niepochlebne opinie na temat księżnej Meghan, których w ostatnim czasie jest całkiem sporo. Jak sądzicie?

 

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle, książę Harry
EastNews

 

Meghan Markle już niebawem urodzi dziecko.

Meghan Markle w ciąży
EastNews

Meghan Markle w bordowym płaszczu

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle
Newsy
Trudna? A może przemiła? Syn księżnej Camilli zdradził, jaka NAPRAWDĘ jest Meghan Markle!

  Odkąd Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej nie milkną plotki na temat nowej księżnej. Nikt do końca nie wie, jaka jest żona księcia Harry'ego . Ponoć skłóciła już ze sobą braci, a także doprowadziła Kate do płaczu! Teraz prawdę o Meghan Markle w porannym programie wyjawił syn księżnej Camilli. Co zdradził Tom Parker Bowles?    Jaka jest Meghan Markle? Syn księżnej Camilli, żony księcia Karola był gościem Good Morning Britain. Tom z zawodu jest pisarzem, a także krytykiem kulinarnym. Z prowadzącymi rozmawiał o świętach i o tym, co powinno znaleźć się na wigilijnym stole. Prowadzący skorzystali z okazji i zapytali Toma o Meghan. Jaka jest? Jest cudowna - wyznał.  I dodał, że nie mógłby udzielać księżnej żadnych porad, bo wszystko robi dobrze.  Myślę, że powinna kontynuować to co robi - zakończył.  Zagraniczne media od kilku miesięcy podają jednak przeciwne informacje. Księżna jest ponoć nieznośna i kilku pracowników pałacu doprowadziła już do płaczu. Dwie asystentki odmówiły pracy z żoną księcia Harry'ego. Wolały się zwolnić, niż znosić jej humory. Mówi się, że Meghan nie zostanie królową ludzkich serc i daleko jej do księżnej Diany...   Zobacz też:  Muszą znosić humory Meghan za marne grosze? Szokujące informacje dotyczące pensji w pałacu   Meghan nie cieszy się najlepszą opinią  Czy kiedyś dowiemy się o niej prawdy? 

Meghan Markle smutna
East News
Newsy
Sekrety Meghan Markle niebawem ujrzą światło dzienne! Wiemy, kto chce ujawnić tajemnicę księżnej
Co może zdradzić?

  Księżna Meghan może mieć poważne kłopoty! Okazuje się, że po raz kolejny ktoś z jej rodziny chce ujawnić informacje, które mają ją skompromitować. Zobacz, kto tym razem poinformował, że zamierza upublicznić szokujące fakty z życia Meghan Markle!   Zobacz:  Ciążą Meghan Markle opiekuje się sztab lekarzy i specjalistów. Nie uwierzycie, ile osób liczy!   Czy księżna powinna się obawiać? Księżna Meghan stale musi mieć się na baczności, przynajmniej jeśli chodzi o jej rodzinę. Jeszcze przed ślubem pojawiły się problemy z ojcem, który udzielał wywiadów na jej temat, nie zawsze przedstawiając ją w dobrym świetle. Z kolei potem siostra Meghan chciała być na świeczniku, zdradzając rodzinne sekrety. Teraz przyszedł czas na bratanka księżnej...   Co zamierza zdradzić bratanek Meghan Markle? Okazuje się, że Tyler Doolet, syn brata Meghan niebawem będzie jednym z uczestników show The Royal World . W spotach reklamujących program produkcja ujawnia, że dowiemy się szokujących rzeczy na temat księżnej. Te informacje mają już na zawsze zmienić zdanie ludzi o ulubienicy Brytyjczyków.   Zobacz:   Sojusz w pałacu Buckingham?! Wiemy, z kim Meghan Markle ma najlepsze relacje. Nie uwierzycie!   Z pewnością jakieś informacje zostaną upublicznione, ale czy będą one kompromitujące dla księżnej Sussex? Aby się o tym przekonać, musimy poczekać na emisję programu!     Meghan w długiej sukni   Meghan Markle i książę Harry w Australii

Meghan Markle, książę Harry
East News
Newsy
Muszą znosić humory Meghan za marne grosze? Szokujące informacje dotyczące pensji w pałacu

  Coraz więcej pojawia się informacji o trudnym charakterze Meghan Markle . Księżna jest ponoć wymagająca i krytyczna do tego stopnia, że otrzymała od współpracowników dość przykry przydomek . Teraz okazuje się dodatkowo, że ciężki charakter Meghan trzeba znosić za... niemal głodowe pensje! Zobacz:  Święta to czas pojednania, czy Meghan pogodzi się z ojcem? Thomas Markle liczy na jeden drobiazg...   Ile zarabiają pracownicy pałacu Serwis News.com.au informuje, że stawka godzinowa pracowników pałacu wynosi w przeliczeniu o 13 zł mniej niż sugerowane wynagrodzenie minimalne w Londynie.  Podobno zarówno ciężki charakter Meghna, jak i tak niskie stawki są powodem, przez który dużo osób zwolniło się z pracy. Mowa o dwóch asystentkach Meghan, a także o Samanthcie Cohen, która odeszła po 17 latach pracy. Zwolnił się także Edward Lane Fox, który od lat był "prawą ręką" Harry'ego. Spodziewaliście się, że u Meghan i Harry'ego pracownicy zarabiają raczej słabo? Przeczytaj:  Ojciec Meghan znów udzielił wywiadu! „Nawet córki morderców odwiedzają ojców w więzieniu”   Zobacz:  Meghan Markle ma dość plotek na swój temat! Dlaczego księżna się nimi tak denerwuje?   Książę Harry i Meghan podobno wyzyskują swoich pracowników! Meghan ma tak trudny charakter, że coraz więcej osób nie chce z nią pracować

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner