Małgorzata Rozenek w kostiumie Małgorzata Rozenek w kostiumie Małgorzata Rozenek Doda i Rozenek w TYM SAMYM BIKINI! Która lepiej wygląda? POJEDYNEK Małgorzata Rozenek w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym
Małgorzata Rozenek w kostiumie
Instagram
1/5
Małgorzata Rozenek w kostiumie
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan niezaprzeczalnie jest piękną kobietą, jej figury może pozazdrościć nie jedna z nas, a panowie wzdychają na jej widok. Czy zatem Małgorzata zdecyduje się pokazać jeszcze więcej i rozebrać się na Playboya? Kultowy magazyn dla panów na pewno tylko na to czeka. Rozenek zdradziła co sądzi o tego typu sesjach i czy ma plan rozbieranej sesji?

Zobacz: Małgorzata Rozenek z ulubioną torebką gwiazd za 5 tys. zł i w butach za... Nie zgadniecie!

Rozenek w Playboyu?

 

Nie ma to związku z moim wyuczonym zawodem. Nie mam w planach rozbieranej sesji do magazynu dla panów. Nie rozebrałabym się, bo nie umiałabym sobie samej takiej decyzji wytłumaczyć. Nie robię rzeczy, których nie potrafię sobie wytłumaczyć. Robię w życiu tylko to, co ma sens. Tu nie widzę głębszego uzasadnienia - powiedziała "Super Expressowi" Rozenek.

 

Małgorzata Rozenek jest świadoma swojego ciała i często pokazuje się w seksownych kostiumach kąpielowych. Dlatego czy w sumie jest potrzebny Playboy? A reszta jest tylko dla oczu Radosława Majdana :).

Zobacz także: Stylowi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku: "Życzcie nam szczęścia!"

2/5
Małgorzata Rozenek w kostiumie
Instagram

Małgorzata Rozenek z mężem Radkiem Majdanem, biorą teraz udział w nagrywaniu swojego nowego programu. Jeżdżą do różnych krajów i wykonują zadania. Premiera na wiosnę przyszłego roku. 

3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

W te wakacje Rozenek pokazywała się w kilku seksownych kostiumach... Zaczynamy podejrzewać, że ma ich więcej niż sukienek.

4/5
Doda i Rozenek w TYM SAMYM BIKINI! Która lepiej wygląda? POJEDYNEK
Instagram

Zobaczcie sami, czy nie zazdrościcie Rozenek takiej figury?

5/5
Małgorzata Rozenek w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym
Instagram

Małgorzata Rozenek pracuje nad tym, żeby mieć takie ciało. Ćwiczy z Ewą Chodakowską. 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek Playboy