Friz zwycięzcą plebiscytu na Gwiazdę YOUNG Party

Karol "Friz" Wiśniewski wielkim zwycięzcą plebiscytu na Gwiazdę Young Party.pl! Za to kochają go fani! 

Friz zwycięzcą plebiscytu na Gwiazdę YOUNG Party

Był niemal bezkonkurencyjny! W plebiscycie zorganizowanym przez Party.pl zdobył aż 591 831 głosów, dzięki którym Karol „Friz” Wiśniewski (24) otrzymał tytuł Gwiazdy Young – ulubieńca młodego pokolenia. Wygrana Friza jest w pełni zasłużona – to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, a liczby robią wrażenie! Jego kanał ma ponad 3,85 mln subskrypcji, a sam Karol – 2,2 mln followersów na Instagramie.

Jak Friz zdobywał popularność?

Wiśniewski dzięki publikowanym w internecie filmikom pokazującym m.in. życie w luksusowej willi grupy Ekipa (której jest członkiem i założycielem) oraz wyzwania, czyli tzw. challenge’e, zarabia ogromne pieniądze! Sekret sukcesu Karola?

„Ludzie doceniają jego energię, staranność i autentyczność. Friz zaprasza ich do swojego życia i dzieli się z nimi najbardziej osobistymi przemyśleniami oraz wydarzeniami z życia prywatnego. (…) Publikowane przez Karola i jego Ekipę filmiki są zabawne, nie przekazują szkodliwych treści i pokazują pozytywne relacje międzyludzkie”, mówi na swoim kanale youtuber Tomasz „Gimper” Działowy.

Cały tekst o Karolu znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party" z podwójną okładką - dziś w sprzedaży!  (okładka na odwrocie okładki z Anią Lewandowską). 

Party Young: Friz i Lexy Chaplin

Za co wy kochacie Karola najbardziej?

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski - kim są?
Instagram

 

Więcej na temat Plebiscyt Party
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01