Monika Kuszyńska przez ciążę zrezygnowała z operacji, dzięki której mogłaby chodzić
1/5
Monika Kuszyńska przez ciążę zrezygnowała z operacji, dzięki której mogłaby chodzić

Czy Monika Kuszyńska rzeczywiście stanęła na nogi? Takie informacje pojawiły się na początku grudnia, bowiem artystka miała przetestować egzoszkielet, który miał jej pomóc stanąć na własnych nogach. Głos w sprawie zabrał Grzegorz Gałuszka, dyrektor Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna" w Busku-Zdroju:

 

Pani Monika pierwszy raz od wielu lat mogła stanąć na nogi przy pomocy egzoszkieletu. To był pierwszy trening. Wiadomo, że to niesie za sobą obciążenia siłowe, ale efekt, jaki uzyskała, był niesamowity. To zadowolenie i uśmiech na twarzy, który widzieliśmy w poniedziałek podczas uroczystości otwarcia, utwierdza nas w przekonaniu, że warto to robić dla pacjentów - powiedział w rozmowie z echodnia.eu Grzegorz Gałuszka, dyrektor buskiego ośrodka.

Co ciekawe, po dwóch tygodniach na Facebooku Moniki Kuszyńskiej pojawiło się oświadczenie w tej sprawie!

 

Zobacz: Rehabilitacja po wszczepieniu protezy biodra

2/5
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński

Co pisze Monika Kuszyńska?

Informujemy, że wszystkie doniesienia, o tym jakoby Monika stanęła na nogi są nieprawdziwe. Egzoszkielet, który niedawno testowaliśmy jest urządzeniem do rehabilitacji, a nie cudowną metodą leczenia. Sformułowanie "Monika stenęła na nogi" daje ludziom złudną nadzieję, a jest dalekie od rzeczywistości, stąd nasz komentarz. Jeśli kiedykolwiek pojawi się jakaś przełomowa metoda leczenia urazu rdzenia kręgowego, pierwsi z radością o tym poinformujemy. Póki co prosimy wszystkie plotki dzielić przez 10!

Zobacz: Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!

 

Monika Kuszyńska nie stanęła na nogi!

3/5
Monika Kuszyńska
ONS

Jak myślicie? Czy pojawi się jakaś metoda leczenia urazu rdzenia kręgowego, która pozwoli wstać Monice i innym niepełnosprawnym z wózka?

Zobacz: Dieta na ból kręgosłupa |

4/5
Monika Kuszyńska na koncercie 25-lecia Wspólnoty Polskiej
5/5
Monika Kuszyńska na konciercie Europa to my
ONS
Więcej na temat Monika Kuszyńska