Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Monika Kuszyńska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Namawia ją Iwona Pavlović
TV-Show

Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!

Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!

Monika Kuszyńska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Okazuje się, że do udziału w tanecznym show Polsatu namawia ją sama Iwona Pavlović, która w jednym z ostatnich odcinków programu przyznała, że chciałaby zobaczyć piosenkarkę w tańcu. Czy Monika Kuszyńska, która od kilku lat porusza się na wózku inwalidzkim a ostatnio została mamą, zdecyduje się na udział w TzG?

Zobacz także: Monika Kuszyńska zrezygnowała z operacji, dzięki której mogłaby chodzić! Co się stało?

Nie będzie kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Iwona Pavlović komentuje plotki

Monika Kuszyńska w Tańcu z Gwiazdami?

O tym, że Monika Kuszyńska chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" dowiedzieliśmy się już w 2015 roku, kiedy to piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że nie wyklucza swojego udziału w show, jeżeli dostałaby taką propozycję. 

Jasne, przecież ludzie to robią, chociaż nie sądzę, żeby ktoś wpadł na taki pomysł. Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to na siedząco, więc mam w tym praktykę!- przyznała wówczas w rozmowie z Super Expressem.

Iwona Pavlović jest zachwycona pomysłem, aby Monika Kuszyńska wystąpiła w TzG. Jurorka w jednym z ostatnich odcinków zachęcała artystkę do wzięcia udziału w programie. 

Znamy zasady oceniania takich par. Chciałabym, żeby Polska była na to gotowa, żebyśmy wszyscy byli tolerancyjni. Moniko, zapraszamy cię, jesteś cudowną osobą! - mówi Iwona w rozmowie z plejada.pl.

Chcielibyście zobaczyć Monikę Kuszyńską w programie "Taniec z Gwiazdami"?

Zobacz także: TYLKO U NAS! Monika Kuszyńska wraca na scenę po porodzie! Kto zajmie się jej synem Jeremiaszem?

Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Monika Kuszyńska na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016

Iwona Pavlović namawia gwiazdę do udziału w show.

Iwona Pavlović na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
East News

Monika Kuszyńska nie ochrzci syna
Newsy
Monika Kuszyńska nie będzie jeździć na koncerty z synkiem. Dlaczego?
Monika Kuszyńska nie będzie jeździć na koncerty z synkiem. Dlaczego?

Pod koniec kwietnia Monika Kuszyńska wzięła udział w koncercie charytatywnym w Słubicach. Wyglądała świetnie, choć zaledwie w połowie lutego urodziła pierwsze dziecko - syna Jeremiego. Jak pisze magazyn "Flesz", macierzyństwo bardzo piosenkarce służy: Mały Jeremi jest zdrowy i radosny. Nie ma z nim żadnych problemów, a Monika po porodzie szybko wróciła do formy – mówi „Fleszowi” Katarzyna Surmik, menedżerka artystki.   Monika Kuszyńska po porodzie Jak czytamy w magazynie „Flesz", Słubice były dla Moniki „rozgrzewką”. Gwiazda już planuje kolejne koncerty! Na razie wraca do pracy powolutku, w maju wystąpi jednak trzy razy. Choć Monika Kuszyńska kiedyś zapowiadała, że dziecko będzie jej towarzyszyło w pracy, gdy Jeremi pojawił się na świecie, zmieniła zdanie. Zobacz też:  Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović! Monika uznała, że dla dwumiesięcznego maluszka długa podróż czy drzemka za kulisami mogłyby być zbyt stresujące. Będzie zostawiać go w domu, pod opieka swojej siostry Marty. To jej najlepsza przyjaciółka – mówi znajoma Kuszyńskiej. Za to na co dzień Monika i jej maż Jakub Raczyński opiekują się synem sami. Zobacz zdjęcia z występu Moniki w Słubicach w najnowszym magazynie „Flesz".   Monika Kuszyńska i jej mąż Jakub Raczyński marzyli o dziecku. W lutym przyszedł na świat ich syn Jeremi.   Monika reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji w 2015 roku.

Monika Kuszyńska, jakub raczyński
Newsy
Monika Kuszyńska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Dostałam propozycję"
Monika Kuszyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Czy artystka, która już od kilkunastu lat porusza się na wózku inwalidzkim będzie walczyć o Kryształową Kulę?

Monika Kuszyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Czy artystka, która już od kilkunastu lat porusza się na wózku inwalidzkim będzie walczyć o Kryształową Kulę? Monika Kuszyńska w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że ostatnio bardzo polubiła taniec a na dodatek otrzymała propozycję udziału w tanecznym show Polsatu. Czy się zgodziła? Dostałaś propozycje wyjścia na imprezę taneczną? Wykorzystaj kod rabatowy Eobuwie i zamów modne szpilki. Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Ponad czternaście lat temu Monika Kuszyńska wzięła udział w dramatycznym wypadku samochodowym, w wyniku którego do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Wokalistka cały czas się rehabilituje, a ostatnio wróciła do prowadzenia samochodu. Teraz okazuje się, że artystka zaczęła tańczyć!  Po raz pierwszy zrobiłam to na swoich 40. urodzinach i odkryłam, że to jest cudowne! Wcześniej zupełnie nie tańczyłam, nawet na swoim weselu. Krępowałam się tego. Brakowało mi odwagi. Jednak mam sporo koleżanek, które tańczą na wózkach i one ośmieliły mnie do tego, żeby spróbować. W końcu zrobiłam to na mojej urodzinowej imprezie i bardzo mnie to uwolniło- wyznała w rozmowie z portalem plejada.pl.  To jeszcze nie koniec! Monika Kuszyńska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że otrzymała propozycję udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"! Zgodziła się? Dostałam taką propozycję, ale nie przyjęłam jej. Chyba bym tego nie uniosła. Po pierwsze, trudno byłoby mi konkurować ze sprawnymi ludźmi. Już na dzień dobry wzbudziłoby to dużo dyskusji i kontrowersji. No, bo jak sprawiedliwie ocenić mój taniec na wózku? Jak porównać go z występami innych uczestników? Po drugie, myślę, że to byłby dla mnie bardzo duży...

Monika Kuszyńska kręci trailer do Eurowizji
Facebook
Newsy
Monika Kuszyńska chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami: "Jak jest impreza, to ja tańczę"
Monika Kuszyńska chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami: "Jak jest impreza, to ja tańczę"

Monika Kuszyńska chciałaby wystąpić w " Tańcu z Gwiazdami "! Okazuje się, że piosenkarka, która już od dziewięciu lat porusza się na wózku inwalidzkim z chęcią przyjęłaby zaproszenie do tanecznego show Polsatu. Kuszyńska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że lubi tańczyć na imprezach a wózek jej w tym zupełnie nie przeszkadza. Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło . Jak jest impreza, to ja tańczę! I to podobnie jak kiedyś. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to zazwyczaj na siedząco . Więc mam w tym praktykę! Pomimo tragedii, jaka dotknęła Monikę Kuszyńską w 2006 roku, kiedy to w wyniku wypadku samochodowego została sparaliżowana, piosenkarka wciąż jest pełna optymizmu. Nasza reprezentantka na tegorocznej Eurowizji przyznaje, że często śni o tańcu, chodzeniu i poruszaniu się bez wózka inwalidzkiego . Artystka żartuje nawet, że na wszelki wypadek zawsze śpi z prawej strony łóżka, żeby kiedyś nie wstać lewą nogą. Praktycznie każdej nocy. Śnię, że chodzę, tańczę, widzę siebie w lustrze, jak stoję. To są bardzo realne sny. Czasami się zdarza, że się budzę i myślę: "O Jezu, coś jest nie tak, szkoda, że się okazało, że to tylko sen". Ale może któregoś dnia się obudzę i się okaże, że wstanę lewą nogą. Dlatego na wszelki wypadek jestem z prawej strony łóżka. Czyżby Monikę Kuszyńską zainspirował Jan Mela, który wystąpił w programie "Taniec z Gwiazdami" pomimo tego, że w wyniku z 2002 roku stracił rękę i nogę zajął w tanecznym show 4 miejsce ? Trzymamy więc kciuki, żeby Monika Kuszyńska spełniła swoje marzenie o tańcu! Zobacz również: Monika Kuszyńska chce zostać mamą. Oswaja się z myślą o dziecku   Monika Kuszyńska...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner