ONS
Newsy

Czy Małgorzata Rozenek przejdzie do Polsatu? My już wiemy!

Szykuje się rewolucja?

Ostatnio Internet aż huczy od plotek o rzekomym przejściu Małgorzaty Rozenek do konkurencyjnej dla TVN stacji telewizyjnej. Prezenterka szybko zbudowała swoją pozycję w mediach i obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osobowości telewizyjnych. Podobno zatrudnieniem Małgosi zainteresowana jest sama Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Jak podał magazyn "Party", Rozenek miałaby najpierw wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", a później poprowadzić własny program w nowej stacji. Czy gwiazda rozważa taką możliwość? Zobacz też: Jacek Rozenek szczerze o rozwodzie z Perfekcyjną Panią Domu: Małgosia jest wspaniałą matką


Jak dowiedziało się "Party", Rozenek nie zamierza jednak zmieniać pracodawcy. Małgosia bardzo ceni sobie lojalność wobec stacji, która ją odkryła i wylansowała. Zatem nie szykuje się żadna rewolucja w planach zawodowych gwiazdy. Nie oznacza to jednak, że Rozenek zamierza spocząć na laurach. Jak podało "Party", powołując się na znajomą gwiazdy, Małgosia najpierw planuje wypoczynek, a potem...:

Należy się jej długi odpoczynek, bo ostro pracowała w tym sezonie. Jeździła po całej Polsce, by nagrywać program, do tego kręciła reklamy. Jesień też zapowiada się bardzo pracowicie, ale o tym na razie cicho sza!

Cieszycie się, że Rozenek zostanie w stacji TVN?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odwołała ślub
Małgorzata Rozenek skometowała plotki o nowym programie z jej udziałem
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek zostanie gwiazdą Polsatu? Wiemy, co na ten temat sądzi sama gwiazda!
Mamy komentarz znajomej Małgorzaty

Małgorzata Rozenek ma chyba powody do radości. Dlaczego? Jest rozchwytywana przez stacje telewizyjne. Jak donosi „Super Express”, stacja Polsat chętnie zatrudniłaby Rozenek u siebie. Gdzie? Oczywiście najpierw zatańczyłaby w „Tańcu z Gwiazdami”, a potem dyrektor programowa Nina Terentiew znalazłaby dla Małgosi odpowiedni program. A co o tym sądzi Małgosia Rozenek? Gosia dostaje zaproszenia do „Tańca z Gwiazdami” do każdej edycji i zawsze odmawia. Jest jedną z głównych gwiazd stacji TVN i nie zamierza tego zmieniać – mówi nam znajomy gwiazdy. A jak się dowiedzieliśmy, w TVN-ie też nie zamierzają rezygnować z Rozenek, więc  nie zobaczymy Perfekcyjnej Pani Domu w Polsacie. A Wy jak uważacie, Małgosia Rozenek powinna rozważyć przejście do konkurencji?  

Małgorzata Rozenek
ONS.pl
Newsy
Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program TVN!
Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stronią od bankietów . Choć są parą od ponad roku, to razem pojawili się tylko na dwóch imprezach: na Balu Nocy Letniej TVN oraz na urodzinach „Party”. Nowy program Małgorzaty Rozenek! Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN. Jednak – jak dowiedziało się „Party” – flagowy show wiosennej ramówki stacji poprowadzi... Małgorzata Rozenek  (36)! – Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni i chce jak najlepiej wykorzystać jej ogromny potencjał. Dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z „Perfekcyjnej pani domu” oraz „Bitwy o dom” ! – zdradza nam osoba z TVN. Jak udało nam się ustalić, Rozenek tym razem będzie robiła rewolucje, ale nie w polskich domach . – Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit! W Polsce też może odnieść sukces, bo Rozenek przyciąga przed telewizory rekordowo dużą widownię – dodaje pracownik TVN. A co na to sama gwiazda? – Niczego nie komentuję! – usłyszeliśmy, gdy poprosiliśmy ją komentarz. Czy przez nowe wyzwanie zawodowe Małgosia odwoła prywatne plany na 2015 rok? – Nie! Wszystko odbędzie się zgodnie z planem, ślub również! – uśmiecha się znajoma gwiazdy. Poprowadzi program, który na całym świecie jest hitem! Czy przez nowe wyzwanie odwoła ślub? Małgorzata zacznie pracę na planie nowego programu już w styczniu. Dlatego teraz, gdy ma jeszcze sporo wolnego czasu, chce się nacieszyć Radkiem.

Małgorzata Rozenek poprowadzi Dzień Dobry TVN
Newsy
Rozenek poprowadzi... Dzień Dobry TVN!
TVN ma kolejne pomysły na jej karierę

Sukces programu "Perfekcyjna Pani Domu" zapewnił Małgorzacie Rozenek szacunek szefostwa stacji TVN. W końcu dawno nie było w Polsce gwiazdy, która tak mocno sprowokowała wszystkie media do dyskusji. Jak dowiedziało się "Party", Edward Miszczak uwielbia swoją nową gwiazdę do tego stopnia, że ma pomysł na dalszy rozwój jej kariery . Chce by ta poprowadziła... "Dzień Dobry TVN". - Miszczak chce żeby Rozenek została prowadzącą DDTVN . Jego zdaniem byłaby świetna i przyciągnęłaby znacznie więcej widzów niż program ma teraz - mówi "Party" pracownik stacji. Rozenek pracę w programie śniadaniowym miałaby rozpocząć najwcześniej dopiero za rok . Najpierw czeka ją kolejny sezon swojego show "Perfekcyjna Pani Domu". Przypomnijmy, że w lutym na antenie TVP szykuje się poważna konkurencja dla Małgorzaty. Nie tylko Joanna Koroniewska poprowadzi program na wzór "Perfekcyjnej Pani Domu", ale też w roli gospodarza konkurencyjnego dla "Dzień Dobry TVN" "Pytania na śniadanie" zadebiutuje mąż Małgorzaty - Jacek Rozenek. Czyżby małżonkowie rozpoczęli już wyścig o sławę? Zobacz: Koroniewska nową Perfekcyjną Panią Domu!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner