Małgorzata Ohme poprowadzi show "Big Brother"
East News

"Zakochałam się!" Tylko nam Małgorzata Ohme zdradziła, czy się z kimś spotyka!

Małgorzata Ohme poprowadzi show "Big Brother"
East News

Małgorzata Ohme ma szansę stać się gwiazdą pierwszej ligi, ponieważ dołączyła do zespołu prowadzących poranne pasmo „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka zastąpi Magdę Mołek, a towarzyszyć jej będzie Filip Chajzer. W wywiadzie dla "Flesza" dziennikarka powiedziała nam, jak się razem dogadują i czy się lubią.

Choć się tego nie spodziewałam, w czasie wspólnej pracy przy „Big Brotherze” zaprzyjaźniłam się z Filipem. Zobaczyłam w nim hekatombę energetyczną z genialnym poczucie humoru. Filip potrafi mnie rozśmieszać tak, jak umiał to robić tylko mój nieżyjący już tata. Kiedy o 23.30 gasły światła kamer „Big Brothera” i każde z nas wracało do swojego domu samochodem, zdzwanialiśmy się i zdarzało nam się rozmawiać nawet do drugiej nad ranem. Gadaliśmy sobie, co było fajne albo co nam się nie podobało. Byliśmy wobec siebie szczerzy do bólu. Ale zdarzało nam się też na skuterze ruszyć w miasto, co raz skończyło się tańcami na parkiecie - zdradza nam Małgorzata Ohme. 

Podczas wywiadu dla magazynu „Flesz” spytaliśmy gwiazdę, czy jest teraz szczęśliwa i czy się z kimś spotyka. Okazuje się, że kiedy Małgorzata Ohme skończyła 40 lat, jej życie odmieniło się diametralnie. Co się takiego stało?

Na czterdzieste urodziny dostałam niesamowity prezent od przyjaciół. Potwornie bałam się tych urodzin, wyjechałam nawet z przyjaciółkami w góry na trzy dni, by się wspinać i tak świętować. Kiedy wróciłam do domu okazało się, że przyjaciele posadzili drzewka w moim ogrodzie, a na każdym wisiało serduszko z napisem, kto je zasadził. To jest mój… ogród miłości. A potem zaczęły się dziać rzeczy magiczne. Dostałam propozycję z „Dzień dobry TVN”, poznałam niesamowitych ludzi - zdradza gwiazda TVN. 

Na pytanie, czy jest zakochana, Małgorzata Ohme odpowiada jednak wymijająco.

Tak. Zakochałam się… w sobie! Na urodziny moi przyjaciele mówili mi najczęściej: „Życzę ci, byś pokochała siebie”. Więc postanowiłam tak zrobić! I to jest naprawdę wspaniałe uczucie! - zapewnia Małgorzata Ohme. 

Więcej o gwieździe przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Flesz"

Agnieszka Chylińska na okładce Flesza

Uważacie, że Małgorzata i Filip sprawdzą się jako prowadzący "DDTVN"?

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer na śniadaniu prasowym Big Brothera
East News

 

Więcej na temat Małgorzata Ohme
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48