Adam Zdrójkowski z bratem w DDTVN
East News
Newsy

Brata Adam Zdrójkowskiego w nowym serialu z jego dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską! Teraz to Jakub będzie na topie?! 

Czy Kuba Zdrójkowski zajmie miejsce Adama Zdrójkowskiego w show-biznesie? Między braćmi może dojść do konfliktu...

Kto pamięta „Rodzinę zastępczą plus”, wie, że zawadiackich braci Zdrójkowskich jest dwóch. O Jakubie Zdrójkowskim, który kilka lat temu zniknął z show-biznesu, jesienią znów będzie głośno. Brata bliźniaka Adama Zdrójkowskiego zobaczymy w nowym serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” . W rozmowie z "Fleszem" aktor uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, kogo zagra!

Zagram w nim Nikodema, stonowanego, dobrze wychowanego chłopaka, który interesuje się informatyką. (...) To będą pracowite wakacje, bo dostałem trzy nowe projekty i dodatkowo reklamę – zdradził „Fleszowi” aktor.

Co ciekawe, w serialu Kuba będzie walczył o względy pięknej Eli, którą gra Wiktoria Gąsiewska – prywatnie dziewczyna jego brata. Niestety, dobra passa opuściła Adama Zdrójkowskiego, który po zakończeniu „Rodzinki.pl” nie otrzymał jeszcze żadnej nowej roli. Czy to oznacza, że jego miejsce w telewizji i show-biznesie zajmie Kuba?

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego zniknął z show-biznesu, dlaczego?

Czy Jakub Zdrójkowski zajmie miejsce Adama Zdrójkowskiego?

Adam i Jakub zaczęli karierę wspólnie... 17 lat temu. Mieli zaledwie po trzy lata, gdy zagrali w pierwszej reklamie. Pięć lat później wygrali casting do serialu „Rodzina zastępcza plus”. Chłopców ze zmierzwionymi bujnymi czuprynami widzowie mogli zobaczyć również w produkcji TVP „Londyńczycy”. Potem ich drogi się rozeszły. Adam dostał rolę Kuby Boskiego w „Rodzince.pl”. Jakub wystąpił w trzech filmach: „Ciacho”, „Być jak Kazimierz Deyna” i rosyjskiej „Jedynce”, po czym zniknął z życia publicznego. Co się stało?

Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi kontakt. Musiałem dać sobie czas, by zastanowić się, co naprawdę chcę w życiu robić – tłumaczy „Fleszowi” Kuba.

Zdrójkowski przyznaje, że długo nie ciągnęło go do telewizji. Obserwował brata, który w tym czasie zyskał dużą popularność, i... wcale mu nie zazdrościł. Kiedy szli z przyjaciółmi na plażę, do Adama podchodziły dzieciaki, żeby z nim porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie. Aktor nie odmawiał, a trwało to godzinami. Jak się okazuje, Kuba nie zrezygnował jednak całkowicie z aktorstwa, tylko role filmowe zamienił na dubbing. Użyczył głosu w aż 21 animowanych produkcjach, m.in. „Wielkiej Szóstce”, „Niesamowitym świecie Gumballa”, a ostatnio w „Metalions” i kilku produkcjach TVP. Czy zamierza walczyć z bratem o kolejne projekty i sławę?

Nie ma mowy o rywalizacji. Z Adamem zawsze się wspieramy i kibicujemy sobie z całych sił. Staramy się też sobie pomagać. Informację o castingu do „Kowalscy kontra Kowalscy” dostałem właśnie od Adama, on sam nie brał w nim udziału – zdradza Jakub.

W serialu Polsatu Kuba Zdrójkowski będzie miał sceny pocałunków z Wiktorią Gąsiewską. Czy to poróżni braci? Jak na tę sytuację zareagował Adam? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

Okładka magazynu Flesz nr 13 2020
Party.pl

Czy Kuba odniesie sukces jak Adam?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znajdź różnice . rok 2020😎 vs 2019😷Uprawiajcie sport, nie palcie szlugów, pozdrawiam 👋

Post udostępniony przez Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk)

Jakub Zdrójkowski wraca do show-biznesu i telewizji.

Jakub Zdrójkowski - brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego

 

 

Zobacz także
Adam Zdrójkowski o rodzince.pl

Adam Zdrójkowski odsłania kulisy końca "rodzinki.pl"! Tego się nie spodziewaliśmy

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze

Jak imprezują Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska? No cóż... w końcu są dorośli

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdradzają szczegóły związku! „Nie ma w tym nic złego”. O czym mówią?

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?
Dlaczego Adam Zdrójkowski tańczył o niebo lepiej w "Dance Dance Dance" niż w "Tańcu z Gwiazdami"?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali pierwszą edycję tanecznego show " Dance dance dance ". W jednym z odcinków show juror, Robert Kupisz zauważył, że Adam znacznie lepiej sobie radzi w tym programie niż w "Tańcu z Gwiazdami'.  Party.pl zapytało Basię Kurdej-Szatan dlaczego aktor teraz tańczył dużo lepiej niż w poprzednim programie tanecznym? Nie uwierzycie, jaką teorię ma prowadząca "Dance dance dance". Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak Kurdej-Szatan podsumowała "Taniec z Gwiazdami"! Zobacz także :  Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego zniknął z show-biznesu, dlaczego?    

Jakub Zdrójkowski w nowym serialu Polsatu
Seriale
Brat Adama Zdrójkowskiego w nowym serialu Polsatu! Kim jest? Czy ma dziewczynę? Poznajcie go bliżej! 
Kim jest Jakub Zdrójkowski, brata Adama Zdrójkowskiego? Zagra w nowym serialu Polsatu i będzie miał sceny miłosne z Wiktorią Gąsiewską, dziewczyną brata!

Kto pamięta „Rodzinę zastępczą plus”, wie, że zawadiackich braci Zdójkowskich jest dwóch. O Jakubie Zdrójkowskim (20), który kilka lat temu zniknął z show-biznesu, jesienią znów będzie głośno. Brata bliźniaka Adama Zdrójkowskiego zobaczymy w nowym serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. – Zagram w nim Nikodema, stonowanego, dobrze wychowanego chłopaka, który interesujemsię informatyką – zdradza „Fleszowi” aktor. Co ciekawe, w serialu Kuba będzie walczył o względy pięknej Eli, którą gra Wiktoria Gąsiewska – prywatnie dziewczyna jego brata. A to jeszcze nie koniec! – To będą pracowite wakacje, bo dostałem trzy nowe projekty i dodatkowo reklamę – cieszy się Jakub. Niestety dobra passa opuściła Adama Zdrójkowskiego, który po zakończeniu „Rodzinki.pl” nie otrzymał jeszcze żadnej nowej roli. Czy to oznacza, że jego miejsce w telewizji i show-biznesie zajmie Kuba? BRAT KONTRA BRAT Adam i Jakub zaczęli karierę wspólnie… 17 lat temu. Mieli zaledwie po trzy lata, gdy zagrali w pierwszej reklamie. Pięć lat później wygrali casting do serialu „Rodzina zastępcza plus”. Chłopców ze zmierzwionymi bujnymi czuprynami widzowie mogli zobaczyć również w produkcji TVP „Londyńczycy”. Potem ich drogi się rozeszły. Adam dostał rolę Kuby Boskiego w „Rodzince.pl”. Jakub wystąpił w trzech filmach: „Ciacho”, „Być jak Kazimierz Deyna” i rosyjskiej „Jedynce”, po czym zniknął z życia publicznego. Co się stało? – Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi...

Wiktoria Gąsiewska kończy 21 lat
Newsy
Kto chce namieszać w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego?! Aktor ostatecznie ucina plotki! 
Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego pod obstrzałem. Dlaczego?!

Kubę Boskiego grał przez prawie 10 lat. Ale „Rodzinka.pl” się skończyła, a nowych propozycji brak. Czy to oznacza, że Adama Zdrójkowskiego nie zobaczymy już w telewizji?  Na planie „Rodzinki.pl” spędziłem niemal pół życia, więc nie będę ukrywał, że niespodziewana decyzja TVP o zakończeniu emisji w połowie 16. sezonu mnie zaskoczyła i bardzo zasmuciła. Zresztą jak całą naszą ekipę– mówi „Fleszowi” Adam Zdrójkowski (20). Na początku maja TVP wyemitowała ostatni odcinek „Rodzinki.pl”, serialu, który oglądaliśmy przez prawie 10 lat! Adam, grając w nim Kubę Boskiego, dorastał na oczach całej Polski: ze słodkiego łobuziaka zamienił się w mężczyznę. Choć prowadził ostatnią edycję „The Voice of Poland” (a wcześniej także „The Voice Kids”), dla wszystkich i tak był przede wszystkim serialowym Kubą. Co zamierza teraz?  – Na pewno skończył się pewien etap mojej kariery. Myślałem, że ta wiosna będzie wyglądała inaczej, dlatego nie angażowałem się w żadne nowe projekty, bo normalnie o tej porze zawsze byliśmy na planie. Epidemia dodatkowo wszystko skomplikowała. Wstrzymano wszystkie produkcje, więc na razie nie mam nawet szans na nowe propozycje – przyznaje Adam. Ale nie zamierza się poddawać. – Nie umiem siedzieć z założonymi rękami. Mam już plan B, który nie jest związany ani z aktorstwem, ani z telewizją – zapowiada tajemniczo. Czy to oznacza, że Zdrójkowski na zawsze zniknie z show-biznesu?  Niezłe ziółko  Przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego! Od najmłodszych lat wspólnie z bratem bliźniakiem Kubą brali udział w najróżniejszych castingach. Z...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner