Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Kate i William rozstaną się przez romans księcia? Pałac reaguje na plotkę: jest oficjalne oświadczenie!

Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Od kilku tygodni brytyjskie media rozpisują się o romansie księcia Williama! Czy następca tronu zdradził swoją żonę, gdy ta była w trzeciej ciąży? By przeciąć plotki, Pałac wydał oficjalne oświadczenie.

Czy William i Kate rozstaną się?

Książę William i Kate Middleton wzięli ślub w 2011 roku. Od tego czasu uchodzą za idealne małżeństwo, choć ich związek nigdy perfekcyjny nie był. Na chwilę przed bajkowym ślubem Kate i William rozstali się. O ich romansach i imprezach pisały wszystkie zagraniczne media. Ponoć to William zerwał z Kate, bo nie był gotowy na małżeństwo.

Całe szczęście, książę szybko oprzytomniał i poprosił Kate o wybaczenie. Księżna zgodziła się i chwilę później wszyscy mogliśmy podziwiać piękny ślub pary!

Zobacz także: Książę William zdradził księżną Kate z jej najlepszą przyjaciółką?! Wiemy, kim jest Rose Hanbury!

Małżeństwo doczekało się trójki dzieci, z czego ostatnia pociecha na świat przyszła w kwietniu 2018 roku. Od kilku tygodni mówi się, że gdy Kate pod sercem nosiła księcia Louisa, to jej mąż zdradzał ją z przyjaciółką rodziny Rose Hanbury. Plotki o romansie podsycił fakt, że księżna Kate kazała wykluczyć ją z towarzystwa. Podobno nie wyobraża sobie rozwodu, ale nie chce widzieć jej na oficjalnych wydarzeniach.

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie. (...) Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego - informował "The Sun". 

Czy książę William naprawdę zdradził Kate Middleton? Pałac odniósł się do plotek, wyraźnie zaprzeczając doniesieniom. Przeczytajcie, co napisali!

Publikacja jest fałszywa i wysoce szkodliwa. Oprócz tego, rozpowszechnianie kłamliwych spekulacji dotyczących życia prywatnego naszych klientów stanowi naruszenie ich prywatności, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - głosi oświadczenie.

Mamy nadzieję, że Kate i William wytłumaczą sobie wszystko i małżeństwem pozostaną jeszcze na długie lata. 

książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News

Kate i Rose nie odzywają się do siebie od kilku tygodni 

książę William, księżna Kate, Rose Hanbury na jednej imprezie
East News

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23