Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Kate i William rozstaną się przez romans księcia? Pałac reaguje na plotkę: jest oficjalne oświadczenie!

Kate i William zasmuceni, kłócą się?
EastNews

Od kilku tygodni brytyjskie media rozpisują się o romansie księcia Williama! Czy następca tronu zdradził swoją żonę, gdy ta była w trzeciej ciąży? By przeciąć plotki, Pałac wydał oficjalne oświadczenie.

Czy William i Kate rozstaną się?

Książę William i Kate Middleton wzięli ślub w 2011 roku. Od tego czasu uchodzą za idealne małżeństwo, choć ich związek nigdy perfekcyjny nie był. Na chwilę przed bajkowym ślubem Kate i William rozstali się. O ich romansach i imprezach pisały wszystkie zagraniczne media. Ponoć to William zerwał z Kate, bo nie był gotowy na małżeństwo.

Całe szczęście, książę szybko oprzytomniał i poprosił Kate o wybaczenie. Księżna zgodziła się i chwilę później wszyscy mogliśmy podziwiać piękny ślub pary!

Zobacz także: Książę William zdradził księżną Kate z jej najlepszą przyjaciółką?! Wiemy, kim jest Rose Hanbury!

Małżeństwo doczekało się trójki dzieci, z czego ostatnia pociecha na świat przyszła w kwietniu 2018 roku. Od kilku tygodni mówi się, że gdy Kate pod sercem nosiła księcia Louisa, to jej mąż zdradzał ją z przyjaciółką rodziny Rose Hanbury. Plotki o romansie podsycił fakt, że księżna Kate kazała wykluczyć ją z towarzystwa. Podobno nie wyobraża sobie rozwodu, ale nie chce widzieć jej na oficjalnych wydarzeniach.

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie. (...) Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego - informował "The Sun". 

Czy książę William naprawdę zdradził Kate Middleton? Pałac odniósł się do plotek, wyraźnie zaprzeczając doniesieniom. Przeczytajcie, co napisali!

Publikacja jest fałszywa i wysoce szkodliwa. Oprócz tego, rozpowszechnianie kłamliwych spekulacji dotyczących życia prywatnego naszych klientów stanowi naruszenie ich prywatności, zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - głosi oświadczenie.

Mamy nadzieję, że Kate i William wytłumaczą sobie wszystko i małżeństwem pozostaną jeszcze na długie lata. 

książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News

Kate i Rose nie odzywają się do siebie od kilku tygodni 

książę William, księżna Kate, Rose Hanbury na jednej imprezie
East News

 

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05