Julia Wieniawa i Maciej Musiał na nocnym spotkaniu

Julia Wieniawa ma już plany na wakacje? Wiemy, z kim je spędzi!

Julia Wieniawa i Maciej Musiał na nocnym spotkaniu

W połowie czerwca częściowo wznowiony został ruch lotniczy nad Europą. Oznacza to, że nadchodzące wakacje mamy szansę spędzić poza granicami kraju. Gwiazdy już mogą zatem zacząć planować letnie wyprawy - w czasie pandemii nierzadko dzieliły się w mediach społecznościowych swoimi wakacyjnymi zdjęciami i z tęsknotą wspominały odpoczynek na egzotycznych plażach. 

Zobacz także: Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z najmłodszą siostrą. Podobne?

Jedną z tych gwiazd jest Julia Wieniawa. W okresie pandemii i domowej izolacji aktorka postanowiła pochwalić się swoim fanom na Instagramie nieopublikowanymi dotąd zdjęciami z podróży. W swoim prywatnym archiwum znalazła zdjęcia m.in. z Paryża, Republiki Południowej Afryki i Włoch. Czy teraz odważy się wyjechać poza Polskę? Czy obawa przed koronawirusem zatrzyma ją w Polsce?

Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę, po prostu trzeba być ostrożnym. Marzy mi się Sycylia. Może kiedyś pojadę tam ze Stefano? - wyznała w rozmowie z magazynem "Party" Julia.

I jak udało nam się ustalić, zaproszenie na Sycylię od Stefano już dostała! Tancerz na swojej ojczystej wyspie w okolicy miejscowości Agrigento organizuje w lipcu warsztaty taneczne, a zaraz po nich chciałby spędzić czas w gronie swoich najbliższych znajomych, w tym właśnie Julii Wieniawy.

Chciałbym żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii. Zaprosiłem ją już z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę! Sytuacja jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że się uda - przyznał w rozmowie z "Party" Stefano.

Aktorka jeszcze nie podjęła decyzji, ale na wyspie na pewno czekać będzie na nią dużo atrakcji. I dużo relaksu zanim rozpocznie nagrania i męczące treningi do "Tańca z gwiazdami".

Obiecałem Julii, że pokażę jej moje ulubione zakątki. Chcę żeby przyjechała zanim zaczniemy "Taniec z gwiazdami", bo tam nie będzie na to czasu!  Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca. Tam nawet się nie chce tańczyć - zażartował Stefano Terrazzino. Po takich słowach też chętnie odwiedzilibyśmy Stefano na Sycylii!

Więcej w nowym numerze "Party"!

Julia Wieniawa na randce

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na okładce Party

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41