Anna Lewandowska skomentowała zdjęcie Roberta
Instagram/EastNews

Czy Lewandowska urodzi w ten weekend?! Znany dziennikarz sportowy o meczu z Czarnogórą: "To może nas rozproszyć..."

Anna Lewandowska skomentowała zdjęcie Roberta
Instagram/EastNews

Czy Anna Lewandowska urodzi już w najbliższy weekend, kiedy polską reprezentację czeka mecz z Czarnogórą?! Na stronie Radia Zet pojawił się felieton Pawła Zarzecznego, znanego dziennikarza sportowego, który pod koniec swojego wywodu daje do zrozumienia, że Ania urodzi właśnie w ten weekend, co być może rozproszy samego Roberta Lewandowskiego, jak i całą reprezentację...

 

Zobacz: Lewandowski, Szczęsny, Fabiański, Pazdan - piłkarze rozpoczęli zgrupowanie kadry! ZDJĘCIA

Anna Lewandowska urodzi już w weekend?! 

Mecz Polski z Czarnogórą odbędzie się w niedzielę. Znany dziennikarz, Paweł Zarzeczny, znawca piłki nożnej, uważa, że nie powinniśmy się nastawiać na dobry wynik:

Czarno to widzę – chodzi oczywiście o niedzielny mecz z Czarnogórą. Otóż polskie klęski zawsze polegają na nadmiernym poczuciu wyższości (moje również). A co my mamy? Bramkarzy - zero, to samo obrona i pomoc. Dobry ten Lewandowski w napadzie, ale ktoś musi mu podać… - pisze Paweł Zarzeczny w felietonie dla Radia Zet.

Zobacz: Anna Lewandowska zdradza sekret szczupłej sylwetki w ciąży. Sprawdźcie, co poleca!

 

Co ciekawe, uważa, że zawodników, a zwłaszcza Roberta, może rozproszyć poród Anny Lewandowskiej:

Z Czarnogórą czarno widzę. Po pierwsze nie ma armat! Poza tym Lewandowska rodzi - a to może nas zdecydowanie rozproszyć! Takimi drobiazgami warto się przejmować. Ważniejsze od eliminacji, przysięgam. A na meczu z tą, no, tą Czarnogórą, świat się nie kończy i nie skończy.

Czy Zarzeczny zna termin porodu Lewandowskiej, a może to tylko takie ogólne stwierdzenie w związku z zainteresowaniem, jakie wzbudza ten temat. Ponadto - Paweł Zarzeczny ma spore poczucie humoru i dystans, więc ocenę pozostawiamy Wam ;) Zwłaszcza, że felieton to lekka forma, w której autor może śmiało pozwolić sobie na żarty i pewne niedopowiedzenia! ;)

 

Więcej: Lewandowski zdradził jak wychowa swoje dziecko: "To są ważne rzeczy, których też tata mnie nauczył"​

 

Przypomnijmy też, że Robert Lewandowski w wywiadzie udzielonym 7 grudnia 2016 roku powiedział, że Ania była wówczas na początku piątego miesiąca ciąży. Czyli Lewandowscy rzeczywiście zostaną rodzicami już niebawem - na przełomie marca i kwietnia.

 

Zobacz: Jak Ania Lewandowska pieszczotliwie nazywa Roberta? "Mmmmm..." Nas to rozbawiło! ;)

 

Dziennikarz Paweł Zarzeczny o porodzie Lewandowskiej. 

Anna Lewandowska urodzi w weekend?

 

Czy Anna Lewandowska urodzi w najbliższy weekend?

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47