Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik
East News

Czołowy piłkarz reprezentacji nie zagra w meczu z Czarnogórą! Ma złamane żebro! O kogo chodzi?

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik
East News

Grzegorz Krychowiak nie zagra w meczu z Czarnogórą. Piłkarz ma złamane żebro. O kontuzji zawodnika poinformowano na środowej konferencji prasowej.

Grzegorz Krychowiak ma złamane żebro. Przyjechał na zgrupowanie już z tym urazem. Okazało się, że nie będzie w stanie zagrać z Czarnogórą - powiedział Jacek Jaroszewski, lekarz polskiej kadry narodowej, na spotkaniu z dziennikarzami.

Zobacz też: Stylowy POJEDYNEK piłkarzy! Rockowy Grzegorz Krychowiak czy elegancki Robert Lewandowski? Głosuj!

 

Grzegorz Krychowiak ma kontuzję. Co mu dolega?

 

Piłkarz, na co dzień grający we francuskim klubie Paris Saint-Germain, przyjechał w poniedziałek na zgrupowanie kadry, mimo niewielkiego urazu, do którego doszło podczas niedzielnego treningu klubowego. Badania wykazały, że to złamanie, które wyklucza piłkarza z najbliższego meczu kadry. Piłkarz wróci do Paryża, gdzie zostanie poddany leczeniu.

Ma złamane żebro i dziś udaje się na leczenie do klubu. Potrwa ono około trzech tygodni. Grzegorz chciał za wszelką cenę podjąć trening przy zastosowaniu metod, które miały dać szansę na występ. Na treningu chcieliśmy sprawdzić, czy jest to możliwe. Okazało się, że nic z tego nie wyjdzie. Nie byłby w stanie grać na sto procent. Nie ma sensu, by zostawał z nami - mówił Jaroszewski na konferencji prasowej.

W niedzielę Polska zmierzy się z Czarnogórą na wyjazdowym spotkaniu, które odbędzie się w Podgoricy. Będzie to kolejny mecz eliminacyjny do mistrzostw świata 2018. Polska jest liderem w swojej grupie. Czy brak Grzegorza Krychowiaka osłabi Polaków na boisku?

 

Polecamy: Dlaczego Grzegorz Krychowiak ma szansę być polskim Davidem Beckhamem?

 

Grzegorz Krychowiak nie zagra w meczu z Czarnogórą.

Grzegorz Krychowiak

Piłkarz ma kontuzję żeber, która wyklucza jego występ w nadchodzącym spotkaniu.

Grzegorz Krychowiak
East News

Więcej na temat zgadnij kto to? mecz
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22