Martyna Wojciechowska lesbijką?
ONS

Martyna Wojciechowska jest lesbijką?

Martyna Wojciechowska lesbijką?
ONS

W najnowszym numerze "Wysokich Obcasów Extra" znaleźć możemy wywiad z Martyną Wojciechowską. Porusza ona w nim temat relacji damsko-męskich i przyznaje, że nie odnajduje się w nich najlepiej. Z tego też powodu jest obecnie singielką i samotnie wychowuje dziecko.

Wojciechowska odniosła się również po raz pierwszy do plotek o jej domniemanym homoseksualizmie, które często pojawiają się na forach internetowych czy w komentarzach do artykułów na jej temat.

- Do dziś czytam na forach internetowych, że jestem lesbijką, a dziecko to tylko przykrywka. Ale dementuję plotki - wyznała.


Dodała jednak z uśmiechem, że być może nawet chciałaby być homoseksualistką, bo w jej mniemaniu bardzo ułatwiłoby to jej życie:

- Właściwie to chciałabym być lesbijką, bo spotykam mnóstwo świetnych, interesujących i pięknych kobiet, a tak mało intrygujących mężczyzn. Moje życie byłoby znacznie prostsze.


A Wy co sądzicie na ten temat? Gwiazdy powinny komentować plotki na temat swojej orientacji seksualnej czy to ich prywatna sprawa?

Zobacz: "Chciałabym być gejem"

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48