Czesław Mozil ożenił się Żona Czesława Mozila Żona Czesława Mozila Czesław Mozil na pokazie serialu Vinyl Czesław Mozil w czapce
Czesław Mozil ożenił się
Ile kosztowało wesele? O kim mowa?
1/6
Czesław Mozil ożenił się

Wielkie zaskoczenie! Czesław Mozil ożenił się! Znany artysta i juror programu X-Factor wziął ślub z ukochaną Dorotą w tajemnicy przed mediami 17 grudnia 2016 roku. W internetowym programie "Duży w maluchu" muzyk zdradził wszystkie szczegóły!

 

Czesław Mozil ożenił się z Dorotą!

 

Wesele Czesława i Doroty Zielińskiej, która jest projektantką mody, było skromnie i tylko w gronie najbliższych osób. Parze udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Nawet fotograf nie wiedział, że jedzie na wesele. Mozil zdradził również, ile ono kosztowało. Szczegóły - na kolejnych stronach naszej galerii!

 

Zobacz także: Przygotowania do ślubu krok po kroku

 

Serdeczne gratulacje! 

 

Zobaczcie wideo!

 

2/6
Żona Czesława Mozila

Ślub Czesława Mozila

 

Wesele Czesława kosztowało tylko... 2 tysiące! 

 

Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele. (...) Było to ważne, żeby mieć tego dnia spokój i być tylko z najbliższymi" - wyznał Czesław w  "Duży w maluchu".

Zobacz: Słabo mówi po polsku, nie wygląda na amanta, ale... Czesław Mozil od piątku będzie uczył uwodzenia

3/6
Żona Czesława Mozila

Co mówił jakiś czas temu o Dorocie?

 

Nadal mam obok siebie grono pięknych u mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia" - mówił w rozmowie z "Party". 

4/6
Czesław Mozil na pokazie serialu Vinyl
ONS
5/6
Czesław Mozil w czapce
6/6
Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil
Więcej na temat X-Factor