Party Stories
Cyber Monday 2017
Newsy

Już jest! Znamy datę Cyber Monday 2018. Zobacz, kiedy zaczyna się wyprzedażowe szaleństwo i które sklepy biorą w nim udział

Znana jest już data Black Friday - wyprzedażowe szaleństwo zacznie się 23 listopada - będzie to oczywiście piątek. Trzy dni później - 26 listopada - w poniedziałek zacznie się Cyber Monday - czyli szał obniżek w sklepach internetowych. Na jakie obniżki możemy liczyć? Które sklepy wezmą udział w Cyber Monday? Wszystkiego się dowiecie z tekstu poniżej.

 

Więcej: Kratka na 18 sposobów! Te jesienne ubrania i dodatki muszą znaleźć się w twojej garderobie tej jesieni

 

Które sklepy wezmą udział w Cyber Monday?

  • Zalando
  • Sephora
  • New Balance
  • Bon Prix
  • Decathlon
  • Home&You
  • Ochnik
  • Gatta
  • Gino Rossi
  • Deichmann

Na razie te sklepy potwierdziły swój udział w Black Friday i w Cyber Monday. Wiemy jednak, że część sieciówek nie ogłasza swojego udziału kilka tygodni przed tymi wyprzedażowymi dniami, robi to dopiero dzień lub dwa dni przed. Wśród nich są oczywiście jedne z najbardziej popularnych sieciówek, np.: H&M, Zara, Mango, Reserved i wiele innych.

 

Zobacz też: Jesienne wyprzedaże ruszają lada dzień! Oto 10 rzeczy, które musisz upolować w Zarze

 

Przypomnijmy jeszcze, że w Polsce często Black Friday łączy się z Cyber Monday - oznacza to, że w niektórych sklepach internetowych wyprzedażowe szaleństwo zaczyna się również w Black Friday - czyli w tym roku wypadnie to 23 listopada.

 

Zobacz: Motywy zwierzęce wracają! Oto 10 dodatków (nie tylko w panterkę!), które sprawdzą się idealnie jesienią

 

Cyber Monday - w tym roku zaczyna się 26 listopada.

Cyber Monday 2017

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mat. prasowe
Fleszstyle
Jesienne wyprzedaże w H&M zaczną się lada dzień! Oto 15 rzeczy, które warto upolować podczas mid season sale!
jesienne wyprzedaże
Mat. prasowe
Fleszstyle
Ruszyły jesienne wyprzedaże! Ubrania w Zarze upolujesz za 19,90 zł! Sprawdź, co warto kupić
Cyber Monday 2019
EastNews
Newsy
Black Friday i Cyber Monday 2019: H&M, Zara, Mango, Mohito, Reserved - jakie szykują promocje?

Znana jest już data B lack Friday 2019  - wyprzedażowe szaleństwo zacznie się 29 listopada - będzie to oczywiście piątek. Trzy dni później - 2 grudnia - w poniedziałek zacznie się Cyber Monday - czyli szał obniżek w sklepach internetowych. Na jakie obniżki możemy liczyć? Które sklepy wezmą udział w Cyber Monday? Zobacz także:  Black Friday już za miesiąc! Jakie promocje przygotowuje Rossmann? Cyber Monday 2019 - co to jest? Cyber Monday, czyli – krótko mówiąc – powtórka z rozrywki po czarnym piątku, która odbywa się tylko i wyłącznie w cyberprzestrzeni. Cyberponiedziałek to okazja dla każdego łowcy okazji, który nie skorzystał z obniżek podczas Black Friday. Cyber Monday 2019: Które sklepy biorą udział w wyprzedażach? Które sklepy wezmą udział w Cyber Monday? Na razie poniższa lista jest wstępna: Zalando Sephora New Balance Bon Prix Decathlon Home&You Ochnik Gatta Gino Rossi Deichmann Cyber Monday 2019:  H&M, Zara, Mango, Mohito, Reserved W ubiegłych latach sklepy takie jak:  H&M, Zara, Mango, Mohito, Reserved również zorganizowały Cyber Monday, ale... wcześniej!  W Zarze o godzinie 20:00 dzień przed Black Friday można było już kupić przecenione produkty, ale tylko online. W tym roku spodziewamy się, że Zara zdecyduje się na podobny krok. Co warto kupić na Black Friday i Cyber Monday 2019? Zdecyduj się na płaszcz w stylu Sylwii Przybysz - takie urocze sztuczne futerko z pewnością kupicie w Zarze, H&M albo Reserved. Na co warto jeszcze się zdecydować? Na dodatki w zwierzęce wzory - np. botki takie jakie ma Małgorzata Socha. Przypominamy, że powyższa lista to oczywiście dopiero bardzo wstępna informacja. W miarę możliwości...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner