Córka Kasi Kowalskiej, Ola, świętuje dziś 23. urodziny! Z tej okazji wokalistka na swoim Facebooku wstawiła kilka wyjątkowych zdjęć oraz złożyła wzruszające życzenia. Aleksandra nadal przebywa w szpitalu w Londynie po tym, jak zaraziła się koronawirusem. Jej stan jest jednak coraz lepszy.

Reklama

Kasia Kowalska o córce. Jak czuje się Ola?

Kilka tygodni temu Kasia Kowalska poinformowała o rodzinnym dramacie. Jej córka trafiła do szpitala w Londynie, gdzie mieszka, zakażona koronawirusem. Wokalistka musiała wydać zgodę na jej intubację. Niestety, w związku z pandemią w Europie i zawieszonymi lotami, gwiazda nie może odwiedzić Oli w szpitalu, mają więc kontakt tylko wirtualny. Z okazji jej dzisiejszych urodzin Kasia napisała:

Sto lat Olu !!! Wszystkiego co najpiekniejsze !!! Wszyscy bliscy i dalecy. Ślą ci moc dobrej energii. Ten dzień spedzasz w szpitalu ale wszyscy jestesmy z Tobą i nasz dzisiejszy koncert dedykujemy Tobie !!! Kochamy Cie ! Mama i Ignacy - pisze Kasia.

Kasia Kowalska zagra dziś koncert w Ciechanowie w ramach akcji "Koncertowanie pod blokiem".

My również składamy najlepsze życzenia Oli, przede wszystkim zdrowia i szybkiego spotkania z najbliższymi!

Zobacz także

Ola studiuje w Wielkiej Brytanii modę. To tam zaraziła się koronawirusem i wylądowała w szpitalu. Media donosiły, że została wprowadzona w stan śpiączki, jednak dziś jej stan jest o wiele lepszy. Kasia Kowalska apelowała do fanów o możliwe pozostanie w domach.

Ola i Kasia są ze sobą bardzo zżyte!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama