Już dziś, 2 maja, Kasia Kowalska zagra koncert! Jak to możliwie w czasach pandemii koronawirusa? Wszystko dzięki akcji "Koncertowanie pod blokiem", podczas której artyści występują na otwartych przestrzeniach miejskich między budynkami wielorodzinnymi. Mieszkańcy miasta mają możliwość obejrzenia koncertów bez wychodzenia z domu - z okien i balkonów, zaś pozostali - w sieci na Facebooku. Kasia Kowalska wystąpi w Ciechanowie! Znamy szczegóły!

Reklama

Kasia Kowalska zagra koncert pod blokiem

Kasia Kowalska wystąpi w sobotę, 2 maja o 18, na osiedlu „Aleksandrówka II” (przy ul. Batalionów Chłopskich) w Ciechanowie. Koncert będzie też transmitowany na portalu Facebook Urzędu Miasta Ciechanów.

Organizatorzy i artyści mają ważną prośbę - koncertu należy wysłuchać z okien lub balkonów mieszkań, nie należy gromadzić się w pobliżu wydarzenia, proszą również o nieprzybywanie z innych dzielnic i miast. W przestrzeni miejskiej nadal obowiązuje konieczność zachowania bezpiecznej odległość 2 metrów, obowiązek zakrywania ust i nosa oraz przestrzegania zasad sanitarnych. Koncert musi być bezpieczny dla wszystkich, stąd wszelkie ograniczenia. Jest to i tak jedna z ciekawszych inicjatyw polskich artystów!

Dla Kasi Kowalskiej będzie to wyjątkowe spotkanie muzyczne - pierwsze po dramacie, jaki ostatnio przechodziła. Przypomnijmy - kilka tygodni temu jej córka, Ola, wylądowała w szpitalu w Wielkiej Brytanii zarażona koronawirusem. Mówiło się, że została wprowadzona w stan śpiączki. Dziś Ola czuje się zdecydowanie lepiej:

#dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę #Ola pomału wraca do zdrowia - napisała Kasia kilka dni temu w sieci.

Trzymamy kciuki za Olę!

Zobacz także

Kasia Kowalska zagra koncert 2 maja!

East News

Kasia Kowalska z córką, Olą.

Dla Kasi dzieci są najważniejsze! W czasach koronawirusa nie zapomina jednak o fanach!

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama