Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Czy Bradley Cooper i Irina Shayk są już gotowi na nowe związki? Para dopiero co się rozstała, a już mówi się, że są chętni na randki z nowymi partnerami. Pomimo, że oboje poczuli zew wolności po rozstaniu, to nie planują jeszcze zakładania profili na portalach randkowych. Nie powinniśmy także liczyć na romans Bradleya z Lady Gagą. Dlaczego? Przeczytajcie niżej co więcej wiemy na ten temat! 

 

1/4
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Niedawno dowiedzieliśmy się o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Związek rozpadł się po kilku latach, choć para dwa lata temu po raz pierwszy została rodzicami. Gwiazdy doczekały się córeczki, która otrzymała na imię Lea. Niestety dziś nie wychowują już dziewczynki pod jednym dachem, bo kilkanaście dni temu modelka wyprowadziła się aktora! Wszystkiemu winna miała być Lady Gaga. Cooper i wokalistka wystąpili wspólnie w filmie "Narodzin Gwiazdy". Od miesięcy spekulowano, że parę na planie połączyło gorące uczucie. Żadna ze stron nie potwierdziła tych informacji... 

2/4
Bradley Cooper, Irina Shayk na zakupach
Instagram

Choć Cooper i Shayk rozstali się kilkanaście dni temu, to według informatora "Entertainment Tonight" gwiazdy już poczuły "zew wolności". Niemniej jednak nie zapominają o córeczce, którą stawiają oczywiście na pierwszym miejscu. 

"Oboje pracują, jednak wiedzą jak ważna dla dziecka jest obecność rodziców" - zdradza informator.

I dodaje, że gwiazdy mają pracę, która zabiera im mnóstwo czasu. Dzielenie się opieką nad Leą jest więc najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Obecnie oboje pragną skupić się na córce oraz pracy, a wchodzenie w nowe związki nie jest dla nich teraz najważniejsze.

3/4
Bradley Cooper, Irina Shayk w parku z córką
Instagram

Ale jak informuje "US Weekly" mimo zamknięcia poważnego rozdziału w ich życiu modelka i aktor są otwarci na nowe znajomości oraz randki. 

"Chcą się umawiać na randki i nie wstydzą się poznawania nowych osób, nawet jeśli miałby umówić ich znajomy na spotkanie. Zamknęli rozdział w swoim życiu i chcą zobaczyć, co czeka ich dalej" - czytamy.

4/4
Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News
Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk