Wesela do 150 osób od 6 czerwca
East News

Co z weselami zaplanowanymi na wiosnę? Jest komentarz! To ważna informacja dla wszystkich par, które szykują się do ślubu! 

Wesela do 150 osób od 6 czerwca
East News

Co z weselami na wiosnę? Czy młode pary będą mogły zaprosić gości na przyjęcie po ślubie? Władze przewidują zniesienie zakazu organizowania wesel? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszystkie pary, które już wkrótce chcą powiedzieć sobie "TAK". Teraz doradca premiera ws. koronawirusa zdradził, czy jest szansa, że wiosną będzie można organizować wesela. Sprawdźcie, co powiedział profesor Andrzej Horban! 

Co z weselami na wiosnę?

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce już od kilku miesięcy obowiązuje wiele obostrzeń, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się groźnego wirusa. W minionym roku władze wprowadziły limity osób na weselach, a po jakimś czasie całkowicie zabroniły organizowania imprez po ślubie. Zakaz organizowania wesel i innych imprez okolicznościowych obowiązuje do dziś i nie wiadomo, do kiedy będzie obowiązywać. Niestety, w ostatnim czasie przedstawiciele władz nie ukrywają, że obawiają się trzeciej fali koronawirusa i nie wiadomo, czy wkrótce nie wróci część obostrzeń, które ostatnio zostały zniesione. 

Teraz prowadzący program "Newsroom" w WP zapytał profesora Andrzeja Horbara, czy wiosną pary powinny odwoływać zaplanowane wcześniej wesela.  Doradca premiera szczerze odpowiedział, ale z pewnością nie tego się wszyscy spodziewali...

Wczesną wiosną był odwoływał, późną wiosną to jeszcze do zobaczenia dlatego, że punktem kluczowym tej całej naszej taktyki, całego naszego myślenia jest możliwość wyszczepienia ludzi- powiedział doradca premiera. 

Myślicie, że wkrótce władze zniosą zakaz organizowania wesel?

Zobacz także: Jest decyzja Ministra Edukacji Narodowej w sprawie powrotu dzieci do szkół. Nauka zdalna zostaje przedłużona!

Doradca premiera przyznał, że wczesną wiosną najprawdopodobniej nie będzie możliwości organizowania wesel.

Zakaz organizacji wesel przez koronawirusa?
East News

Czy wkrótce premier ogłosi, co dalej z weselami?

Mateusz Morawiecki
East News

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43