Dla Małgorzaty Rozenek 1 czerwca to wyjątkowa data. Dzień dziecka to również dzień urodzin gwiazdy TVN. Zapewne najwspanialszym prezentem dla prowadzącej "Projekt Lady" byłyby... narodziny jej dziecka. A jak wiadomo, poród może nastąpić w każdej chwili. Czy tak się więc stanie?

Reklama

Najnowszy wpis Małgorzaty wiele wyjaśnia! Gwiazda pisze, że to jedne z najpiękniejszych urodzin w jej życiu! I wcale się nie dziwimy, zobaczcie tylko ten wpis!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie męża i syna! Fani dopytują, czy urodziła, gwiazda odpowiada!

Małgorzata Rozenek o urodzinach

Na swoim profilu instagramowym Małgorzata Rozenek zamieściła piękne rodzinne zdjęcia. A we wpisie podziękowała wszystkim za życzenia urodzinowe.

Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuje za życzenia ???? ponieważ ostatnio łatwo się wzruszam, to od rana mam mokre oczy???? to jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu ❤️

W szczególny sposób wyróżniła męża, Radosława Majdana, który z pewnością nie może się już doczekać potomka.

@r_majdan i właśnie takich Nas, chcę pamiętać ❤️❤️❤️

Zobaczcie sami:

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od kolejnych życzeń i gratulacji.

Od kilku dni fani Małgorzaty i Radosława wyczekują na wszelkie wieści na temat porodu. A kolejne zdjęcia na ich profilach w social mediach podgrzewają atmosferę! Tak jak wtedy, gdy Małgosia pokazała fotkę męża i jej syna Tadeusza. Pojawiły się głosy, że gwiazda najprawdopodobniej urodzi właśnie w Dzień Dziecka i swoje urodziny! Małgorzata Rozenek odpowiedziała:

nie, nie mam ustalonej cc na 1 czerwca. W ogóle nie mam ustalonej cesarki ???? według lekarzy dobrym rozwiązaniem jest czekanie na rozpoczęcie akcji porodowej, niezależnie od tego jak ma się rodzić. Więcej! Bardzo bym nie chciała żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból???? fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto ???? a jak będzie... zobaczymy - mówiła Małgorzata.

Jeszcze raz życzymy Małgorzacie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i czekamy na wieści na temat maleństwa.

Zobacz także: Radosław Majdan przez przypadek pokazał wózek dziecka! Wybrali z Małgosią klasyczny model

Reklama

Tata Radosław nie może się już doczekać:

Reklama
Reklama
Reklama