MTL Maxfilm
Tego chyba nikt się nie spodziewał...
1/3
MTL Maxfilm

Co ukrywa Michał Ostrowski (Paweł Deląg) w "M jak miłość"? Wiadomo już, że nie jest seryjnym mordercą, tylko pisarzem. Wojtuś (Feliks Matecki) wie też, że jego sąsiad jest uzależniony od hazardu i przegrał fortunę! (to dlatego przeprowadził się do starego domku na Wietrznej).

 

Zobacz: "M jak miłość": Wielki powrót byłej partnerki Pawła! Najpierw Teresa, teraz... ZOBACZ!

 

Ale... to nie wszystko. Tajemniczy bohater "M jak miłość" ukrywa coś jeszcze. Co? Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie w szoku, gdy pozna prawdę. 

 

Przejdź na NASTĘPNY SLAJD i zobacz, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość">>> 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/3
MTL Maxfilm

 

We wrześniu w "M jak miłość" okaże się, że Wojtuś wagaruje i ma zaległości w szkole. Michał pomoże mu poprawić stopnie, a w zamian za dobre chęci chłopiec zaprosi go na obiad. Podczas spotkania z Joasią, Ostrowski otworzy się i szczerze powie, że... 

 

TAJEMNICA Ostrowskiego na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

 

Zobacz także: Poznaj serial po... małej gwieździe! Czy znasz wszystkie serialowe dzieci? QUIZ

3/3
MTL Maxfilm

W "M jak miłość" Ostrowski wyzna, że też stracił ojca, gdy był bardzo młody. Po śmierci taty zszedł na złą drogę, sprawiał wiele problemów wychowawczych. Był buntownikiem i nieukiem - dokładnie tak, jak Wojtuś teraz. Teraz już wiecie, dlaczego Michał tak dobrze rozumie Wojtusia i chce się z nim przyjaźnić! On widzi w chłopcu samego siebie sprzed lat! Joasia będzie w szoku, gdy pozna kolejny sekret sąsiada. 

 

Zobacz też: Co w "M jak miłość" po wakacjach? Joasia odkryje kolejny sekret Michała! Czy pomoże mu w trudnych chwilach?

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

Więcej na temat M jak miłość