Piotr Galiński na planie programu "Taniec z gwiazdami"
East News

Piotr Galiński był jednym z pierwszych jurorów w programie "Taniec z gwiazdami". Tancerz i choreograf oceniał popularnych artystów w aż 12 edycjach, które zostały wyemitowane na antenie TVN-u. Gdy program przejął Polsat, dla Galińskiego zabrakło miejsca za stołem sędziowskim. Tancerz zdawał się jednak tym nie przejmować. Z powodzeniem rozwijał swoją drugą pasję, jaką jest gotowanie. Czym zajmuje się obecnie Piotr Galiński? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/3
Piotr Galiński i Beata Tyszkiewicz jako jurorzy w programie "Taniec z gwiazdami"
East News

Czym zajmuje się obecnie Piotr Galiński?

Pochodzący z Olsztyna Piotr Galiński od dziecka zajmował się sportem. Początkowo był sprinterem, jednak później pochłonął go taniec. Piotr Galiński na studiach założył nawet swój własny zespół tańca nowoczesnego "Contra". Niedługo później stał się zawodowym tancerzem. Przez wiele lat był choreografem. Jego wiedzę postanowili wykorzystać producenci "Tańca z gwiazdami", który wtedy emitowany był przez stację TVN. W 2005 roku Piotr Galiński zasiadł w jury show. Jego cięty język oraz słowne potyczki z Iwoną Pavlović były uwielbiane przez widzów. Tym bardziej zaskoczył wszystkich fakt, że Polsat nie zatrudnił go produkując swoją edycję "Tańca z gwiazdami".

 

2/3
Co teraz robi juror "Tańca z gwiazdami" Piotr Galiński?
East News

Okazuje się, że Piotr Galiński wcale nie żałował tego, że telewizja Polsat nie odezwała się do niego z propozycją pracy. Dla jurora rozpoznawalność stała się bowiem sporym problemem. 

Ta nagonka medialna, żeby się dowiedzieć, kto to jest Galiński, ile on ma dzieci, czy ślubne, czy nie… to była masakra. A potem wypisywali, że Galiński brzydko mówi do tancerzy - mówił w jednym z wywiadów. 

Piotr Galiński wolał poświęcić się swojej drugiej pasji, którą okazało się być... gotowanie! 

3/3
Piotr Galiński na planie programu "Top Chef"
East News

Piotr Galiński uwielbia gotować! Były juror "Tańca z gwiazdami" często pojawiał się w "Dzień Dobry TVN", aby tam ujawniać tajniki swojej kuchni. Później mogliśmy go także podziwiać w show Polsatu pt. "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", gdzie zmierzył się z takimi gwiazdami, jak choćby Rafał Maserak, Olga Bończyk czy też Katarzyna Skrzynecka. Ostatecznie zajął 8. miejsce. Piotr Galiński wydał także książkę pt. "Taniec z garami. Kuchnia na moją nutę". 

Obecnie rzadko można go spotkać na oficjalnych imprezach. Piotr Galiński odciął się od show-biznesu. Tancerz woli za to kontakt z naturą. Piotr Galiński mieszka w pomazurskiej wsi o nazwie Sorkwity. Jak można przeczytać, były gwiazdor zajmuje się tam hodowlą kur oraz uprawą ekologicznych warzyw.

Tęsknicie za nim?

Zobacz także: Oto wyjątkowa sesja ze wszystkimi uczestnikami "Tańca z Gwiazdami"! Kto ma największe szanse na wygraną?