Kilka dni temu portal Flix Patrol, na podstawie danych Netflixa z całego świata, wyliczył, że najpopularniejszym filmem na tej platformie w 2020 roku była polska produkcja "365 dni" na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Fani obrazu z niecierpliwością czekają na kolejną część, ale jej powstawanie utrudnia oczywiście pandemia koronawirusa. Michele Morrone, czyli filmowy Massimo, na swoim InstaStories zdradził, kiedy wraca na plan. Czyżby premiera zbliżała się wielkimi krokami?

Reklama

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?

Michele Morrone powiedział, że zdjęcia do kontynuacji 365 dni ruszą już w maju tego roku! Co prawda nie wiadomo na kiedy planowana jest premiera, ale najpewniej nie stanie się to wcześniej, niż w 2022 roku.

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś film "365 dni"?! Rozwiąż nasz gorący QUIZ!

Film "365 dni" cieszył się ogromną popularnością w sieci, a dokładnie na Netfliksie, kiedy trafił tam po zamknięciu kin. Obraz wzbudza jednak mnóstwo kontrowersji, głównie ze względu na mocne sceny seksu.

Zobacz: Duffy protestuje przeciwko filmowi "365 dni" Blanki Lipińskiej: "Naćpano mnie, porwano, gwałcono!"

Zobacz także

Aktorzy odgrywający główne role, czyli wspominany wcześniej Michele Morrone (Massimo) oraz Anna Maria Sieklucka (Laura) po premierze zyskali nieprawdopodobną rozpoznawalność i sławę, także poza granicami kraju.

Czekacie na drugą część filmu?

Instagram

Film "365 dni" cieszył się ogromną popularnością.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama