Gwiazdy wspierają Cleo

Cleo pokazała odrosty i... wygląda doskonale! Ta naturalna fryzura zachwyciła internautów

Gwiazdy wspierają Cleo

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy już zniesienia kolejnych obostrzeń z powodu koronawirusa. Wiele osób marzy także o wizycie u fryzjera. Swoją fryzurą z odrostami "pochwaliła" się również Cleo. Reakcja internautów jednak była zupełnie inna niż mogłaby się tego spodziewać, ponieważ... oni są nimi zachwyceni! Zobaczcie, jak Cleo prezentuje się w nowej fryzurze spowodowanej brakiem dostępu do fryzjera. Można pozazdrościć! 

Zobacz także: Cleo zrezygnowała z charakterystycznej fryzury! Zobaczcie jak wygląda w rozpuszczonych włosach i pasemkach

Zrezygnowałaś z farbowania włosów i chcesz zabłysnać naturalną fryzurą? Wykorzystaj Ezebra kod rabatowy i spraw sobie kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Cleo pokazała fryzurę podczas kwarantanny 

Zdejmowanie kolejnych obostrzeń miało nastąpić już 18 maja. To właśnie wtedy miały wznowić działalność m. in. salony fryzjerskie i kosmetyczne. Jednak sytuacja jest dynamiczna, a wcześniej zapowiedziany termin stoi pod znakiem zapytania. Z powodu braku możliwości korzystania z usług fryzjerskich nie jest zadowolona również Cleo. Piosenkarka opublikowała swoje zdjęcie z odrostami i napisała: 

Już budują gniazdo - żartobliwie nawiązując do emotikon ptaków, które dodała nad swoimi włosami na zdjęciu. 

Fani jednak nie uważają, żeby Cleo wyglądała niekorzystnie. Jej nowy wizerunek bardzo się im spodobał i uważają, że u niej nawet odrosty wyglądają dobrze: 

- Masz megawłosy, nawet jak żyją swoim życiem, to wyglądają bosko.
- Fryzura rewelacja.

Sami oceńcie. 

Zobacz także: Zakłady fryzjerskie nie zostaną szybko otwarte? Zobaczcie, co mówi wicepremier Sasin

Cleo pokazała odrosty. Takiej fryzury doczekała się podczas kwarantanny. Fani jednak są zachwyceni! 

Cleo ma odrosty. Pokazała fryzurę podczas kwarantanny
Instagram

Aktualnie nie ma śladu po charakterystycznej fryzurze piosenkarki ale w nowej odsłonie również spodobała się internautom. 

The Voice Kids 3 - Cleo
Jan Bogacz / TVP

 

Więcej na temat fryzury gwiazd Cleo
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01