Cleo
EastNews

Cleo pogratulowała zwycięzcy "Big Brothera"! Skąd się znają?

Cleo
EastNews

W niedzielę odbył się finał drugiej edycji "Big Brothera"! Zwycięzcą okazał się być Kamil Lemieszewski, który pokonał Martynę Lewandowską oraz Wiktora Stadniczenko. Okazuje się, że zwycięzca show zna się z Cleo, która pogratulowała mu wygranej, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się zapoznali? 

Kamil Lemieszewski od samego początku wzbudzał wiele emocji wśród widzów. Ostatecznie jednak zyskał ich sympatię i to on został zwycięzcą "Big Brothera". W finale pokonał Martynę Lewandowską oraz Wiktora Stadniczenko i tym samym zdobył 100 tys. złotych oraz samochód osobowy. Zwycięzca programu dał się poznać jako niezwykle barwna postać. W przeszłości był kaskaderem, studiował pielęgniarstwo i położnictwo, a nawet był modelem. Jak zatem poznali się Cleo i Lemieszewski?

Cleo współpracowała ze zwycięzcą "Big Brothera"! 

Jak się okazało, Cleo współpracowała z Kamilem Lemieszewskim jeszcze przed jego udziałem w programie "Big Brother". Zwycięzca show wziął udział w castingu do teledysku wokalistki i udało mu się go wygrać! O tym wszystkim poinformowała piosenkarka, na swoim Instagramie i jednocześnie pogratulowała swojemu koledze wygranej! 

Świetna wiadomość! 😁Kamil Lemieszewski @kamillemie_official actor super utalentowany człowiek który jakiś czas temu wystąpił w moim nowym teledysku ( zobaczycie już niebawem ) wczoraj wygrał BIG BROTHERA!!! 🔥🔥🔥Gratulacje! - napisała Cleo na swoim Instagramie. 

Już niedługo poznamy efekty tej współpracy, ponieważ za kilka tygodni odbędzie się premiera teledysku. Fani już nie mogą się doczekać premiery!

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" była dziewczyną uczestnika "Big Brothera"?! Fani show nie mają wątpliwości

A wy, obejrzycie teledysk Cleo z udziałem zwycięzcy "Big Brothera"? 

 

Więcej na temat Big Brother Cleo
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56