Kamil Lemieszewski z Ewą z Big Brothera

Kamil Lemieszewski - kim jest zwycięzca "Big Brother 2"? Ile ma lat? Czy ma dziewczynę?

Kamil Lemieszewski z Ewą z Big Brothera

Wczorajszego wieczoru poznaliśmy zwycięzcę "Big Brother 2". Widzowie zadecydowali, że główna nagroda powędruje do Kamila Lemieszewskiego. Drugie miejsce zajęła zaś Martyna Lewandowska, a na trzecim miejscu głosami telewidzów znalazł się Wiktor Stadniczenko. Zwycięzca otrzymał czek na 100 000 zł oraz samochód! Kim jest Kamil Lemieszewski, który pobił prawdziwy rekord nominacji w programie "Big Brother"? Okazuje się, że jest naprawdę ciekawą postacią...

Zobacz także: Madzia Wójcik wreszcie zdradza kulisy afery Oleh vs. Milex! Po czyjej jest stronie?

Druga edycja programu "Big Brother" dobiegła końca. Widzowie przez ponad 90 dni, mogli śledzić losy mieszkańców domu Wielkiego Brata. W tej odsłonie show nie zabrakło emocji, ponieważ sezon obfitował w awantury, jak również miłosne historie. Ulubieńcem widzów okazał się być Kamil Lemieszewski, który był jedną z najbardziej barwnych i wyróżniających się osób w programie "Big Brother". Okazuje się, że zwycięzca show to prawdziwy człowiek orkiestra, który prowadzi naprawdę ciekawe życie! 

Kamil Lemieszewski - kim jest zwycięzca programu "Big Brother"?

Kamil Lemieszewski pochodzi z Łodzi i ma 36 lat. Od najmłodszych lat uwielbiał występować na scenie, dlatego też robił wszystko, aby realizować swoje pasje. W obszernym wywiadzie dla O2, zwycięzca "Big Brothera", opowiedział o swoim ciekawym życiu.

Starałem się występować, gdzie tylko mogłem, w teatrzykach, jako ministrant w kościele na scenie obok "głównego aktora” i tak mi zostało… Myślałem też o ASP. Ale po medycynie pracowałem w cyrku przez osiem lat jako clown, reżyser, żongler, mim, szczudlarz i konferansjer - powiedział w wywiadzie dla O2, Kamil Lemieszewski.

Zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera" był również zafascynowany medycyną, dlatego też zdecydował się studiować pielęgniarstwo i położnictwo.

Wybrałem medycynę, studiowałem pielęgniarstwo i położnictwo. Interesowały mnie operacje, asystowanie na chirurgii, poznanie człowieka holistycznie i dogłębnie anatomicznie oraz psychologicznie. Jednocześnie chciałem koniecznie zgłębiać antropologię kulturową. Ale ciągle nie mogłem sobie odmówić grania jako aktor, bo to moja pasja i droga życiowa…

Kamil starał się połączyć wszystkie swoje zainteresowania. Studiował dziennie i wieczorowo, a w międzyczasie pracował jako model na wybiegach, a także w pubie Łódź Kaliska.  Co więcej, zwycięzcę "Big Brothera" interesowała również kaskaderka. Kamil Lemieszewski podjął się również i tego wyzwania. 

Zawsze chciałem sam wykonywać czynności kaskaderskie, grałem człowieka -pochodnię, skakałem z dachów, robiłem salta, walczyłem wręcz i na miecze.

Ponadto Kamil Lemieszewski był także dyrektorem artystycznym i kreatywnym największych agencji reklamowych w Polsce. W końcu jednak podjął decyzję o wyjeździe do Wielkiej Brytanii i rozwoju kariery poza Polską. Tam niestety został wykorzystany.

Chciałem spróbować rynku zagranicznego, brytyjskiego i amerykańskiego, czyli Hollywoodu. Skończył mi się jeden z kontraktów na Polskę, więc z bólem serca odrzuciłem kilka głównych ról i przyjechałem do Londynu z jedną walizką. [...] Znałem jedną osobę, która miała mi pomóc wejść w świat modowy i artystyczny, ale mnie wykorzystała i zostawiła na bruku.

Zwycięzca "Big Brothera 2" brał również udział w produkcjach, w których uczestniczyli m.in. Daniel Craig, Jude Law i Will Smith. Był także nominowany jako jeden z 30 kandydatów, do roli Jamesa Bonda. 

Czy Kamil Lemieszewski ma dziewczynę?

Oprócz informacji na temat kariery zawodowej, Kamil wyznał także, co według niego jest najtrudniejsze w życiu.

Myślę, że w życiu najtrudniejsze są zawody miłosne. Sercowe rozterki. One tak naprawdę bolą najbardziej. Są motorem życiowym, wrzucone w tryby maszyny życia rozwalają wszystko... albo wzmacniają i stajesz się silniejszy niż myślałeś.

Niedawno internauci odkryli, że zwycięzca "Big Brother 2" przyjaźni się z Oliwką z programu "Love Island". Na profilu dziewczyny widnieje namiętne zdjęcie z Lemieszewskim, ale nie wiadomo jednak, jakie dokładnie relacje łączą tę parę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You owe him nothing. Starve his entitlement. Destroy his ego.

Post udostępniony przez Oliwia Miskiewicz (@miss0liwia)

Kamil Lemieszewski może pochwalić się naprawdę obszernym i niezwykle ciekawym życiorysem. W programie "Big Brother" również zaprezentował się jako charyzmatyczny mężczyzna, dzięki czemu zyskał sympatię widzów. Ciekawe, czy Kamil wykorzysta teraz swoje pięć minut sławy i postara się podbić polski show biznes.

Zobacz także: "Big Brother": Kontrowersje po wygranej Kamila! "Wielka ustawka" - piszą fani

Polubiliście Kamila w programie "Big Brother"?

Big Brother 2 - kto wygrał?

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13