Basia Kurdej Szatan w kolorowej bluzie

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan wciąż zmaga się z boreliozą! "Nie biorę leków". A jak się czuje? 

Basia Kurdej Szatan w kolorowej bluzie

Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o walce z chorobą. Gwiazda "M jak miłość" która już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, wciąż zmaga się z boreliozą. Jak dziś czuje się aktorka?

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem przyznała, że nie stosuje teraz żadnego leczenia i specjalnej diety. Sprawdźcie, co dokładnie wyznała aktorka!

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o walce z boreliozą

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku lat zmaga się z boreliozą. Początkowo lekarze nie wiedzieli, co jej dolega, jednak po jakimś czasie okazało się, że aktorka została ukąszona przez kleszcza i wtedy została zarażona boreliozą.

Gwiazda "M jak miłość" rozpoczęła leczenie i zaczęła stosować specjalną dietę - odstawiła m.in. cukier i białą mąkę. Teraz Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka, a w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, jak się czuje i czy wciąż ma objawy boreliozy. Aktorka przyznaje, że tak naprawdę nie wie, czy udało się jej pokonać chorobę! 

Tego nie wiem. Ale ja się po prostu dobrze czuję. Nie biorę leków. Wcześniej leczyłam się także naturalnie – dietą, prądami, ziołami. Prądów od dawna nie robię. Ostatnio też jem normalnie, postanowiłam, że w ciąży nie będę sobie odmawiała niczego. Badania, które robiłam dwa lata temu, wykazały, że borelioza jest nadal aktywna. Nie wiem więc, dlaczego czuję się dobrze, ale cieszę się, że tak jest. Albo mój organizm sobie z tym radzi, albo mój aktywny tryb życia sprzyja walce z tą chorobą - zdradziła w rozmowie z "Vivą!".

Przypominamy, że Barbara Kurdej-Szatan rozpoczęła dziewiąty miesiąc ciąży i już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka zdradziła ostatnio, że czeka na narodziny syna. Teraz w rozmowie z magazynem "Viva!" potwierdziła medialne plotki i przyznała, że chłopiec otrzyma piękne, tradycyjne imię Henryk.

Basi Kurdej-Szatan życzymy dużo zdrowia i już czekamy na pierwsze zdjęcia małego Henryka! 

Zobacz także: Basia Kurdej - Szatan z ogromnym brzuszkiem pozuje do zdjęcia na Kasprowym Wierchu! Fani pod wrażeniem: "tylko pozazdrościć energii w ciąży"

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat zmaga się z boreliozą. 

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News

Na szczęście teraz, kiedy jest w drugiej ciąży objawy choroby ustąpiły i gwiazda może cieszyć się swoim szczęściem.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08