Tego nie wiesz o Ani Przybylskiej Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Tego nie wiesz o Ani Przybylskiej
Tęsknimy za nią...
1/6
Tego nie wiesz o Ani Przybylskiej

 

Mijają 4 lata od śmierci Anny Przybylskiej. Wielka gwiazda polskiego kina i telewizji odeszła w wieku 35 lat w wyniku ciężkiego raka trzustki. Najwierniejsi fani wciąż jednak nie mogą o niej zapomnieć. Wydana rok temu biografia aktorki "Ania!" ujawniła wiele jej sekretów. Zebraliśmy kilka najciekawszych faktów z jej życia w jednym materiale! Tego mogłaś o niej nie wiedzieć...

Poznajcie bliżej Anię Przybylską! 

 

Zobacz: Anna Przybylska cierpiała na bardzo poważną chorobę zanim dowiedziała się, że ma raka!

 

2/6
Anna Przybylska
East News

 

Ania Przybylska największą sławę zdobyła jako Marylka w serialu "Złotopolscy"! Potem zagrała główną rolę w serialu TVN - "Klub szalonych dziewic". Mało kto jednak wie, że Ania starała się o główną rolę w serialu "Niania". Ostatecznie angaż dostała Agnieszka Dygant, ale Przybylska pojawiła się w jednym z odcinków "Niani" gościnnie, grając słynną agentkę gwiazd. Wyobrażacie sobie Anię w roli szalonej Niani Frani? My tak!

 

 

3/6
Anna Przybylska
East News

 

Co ciekawe, to Ania miała poprowadzić program "Perfekcyjna Pani Domu". Jej rodzina nie była zdziwiona, że Przybylska otrzymała taką ofertę - w domu bardzo dbała o porządek, ciągle sprzątała, można powiedzieć, że była pedantką. Niestety, aktorka odmówiła i nie przyjęła propozycji TVN. Już wtedy źle się czuła, choć nie wiedziała, że to rak. Ostatecznie program poprowadziła Małgorzata Rozenek Majdan. 

 

4/6
Anna Przybylska
East News

 

Ania Przybylska zawsze podkreślała, że to rodzina jest dla niej najważniejsza. Chciała mieć aż czwórkę dzieci. Doczekała się trójki - dwóch synów i córki. Mało kto wie, ale Ania poroniła aż dwa razy. Wtedy postanowiła, że nigdy nie zgodzi się na pracę będąc w ciąży. Tak też było: producenci, reklamodawcy czy dziennikarze doskonale wiedzieli, że nie mają po co do niej dzwonić, kiedy spodziewała się dziecka. 

 

5/6
Anna Przybylska
East News

 

Ania, zanim zachorowała na raka, zmagała się z depresją. Nikt jednak wtedy nie domyślał się, że to objawy nowotworu. Bliscy Przybylskiej myśleli, że aktorka jest przemęczona pracą, wychowywaniem dzieci, dlatego stała się apatyczna, smutna. Rzadziej się uśmiechała.

 

Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wiedział - czytamy w biografii Anny Przybylskiej
 

Przecież ona była zawsze tak niesamowicie aktywna, nie potrafiła usiedzieć w miejscu. A tu przyjeżdżam do niej po południu, patrzę, a Anka śpi. Wcześniej nigdy nie potrzebowała popołudniowej drzemki. Rozważałam różne wersje, może cukier jej skacze... - opowiadała mama. 

6/6
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl

 

Niektórzy mieli pretensje do Jarka Bieniuka, że nie oświadczył się Ani i nie namówił jej na ślub. Była to jednak prośba samej Przybylskiej. Po pierwszym, nieudanym małżeństwie powiedziała wprost, że nie chce po raz drugi zostawać żoną. 

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk zdradza, dlaczego nie wziął ślubu z Anią Przybylską!

Więcej na temat Anna Przybylska