Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska Anna Przybylska
Anna Przybylska
East News
Czy to były pierwsze objawy raka?
1/6
Anna Przybylska
East News

 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka przegrała z rakiem trzustki po roku ostrej walki z chorobą, co wstrząsnęło jej bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, a także fanami. W minionym roku przed 3. rocznicą jej śmierci na rynek trafiła biografia "Ania", z której poznaliśmy szczegóły jej choroby. Na jaw wyszło, że na kilka lat przed poznaniem strasznej diagnozy Anna Przybylska skarżyła się na silne bóle żołądka. Do tego w pewnym momencie zaczęła cierpieć na depresję. Wtedy nikomu nie przyszłą na myśl, że był to pierwszy objaw raka. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: „To było życzenie Ani”. Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Ani Przybylskiej

2/6
Anna Przybylska
ONS

 

Anna Przybylska zawsze bardzo dbała o swoje zdrowie. Miała na uwadze, że jej tata zmarł na raka trzustki w młodym wieku. Regularnie się badała, zdrowo odżywiała, uprawiała sporty. Jej wyniki badań zawsze były dobre, więc nie było wiadomo, z czego wynikają silne bóle żołądka. Gdy Anna Przybylska zaczęła tracić swoją energię, ciągle czuła się zmęczona, a nawet zaczęła popadać w stany depresyjne, nikt nie podejrzewał, że to rak.

 

Zobacz: Są jak dwie krople wody. Oliwia Bieniuk wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!

3/6
Anna Przybylska
East News

 

Rodzina i sama Anna Przybylska sądziła, że jej stan związany jest ze stresem, którego jednak nie brakowało w jej życiu. Aktorka była już mamą trójki dzieci, do tego kursowała między Gdynią a Warszawą.

 

- Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie - czytamy w biografii Anny Przybylskiej.

 

Zobacz: Córka Ani Przybylskiej chce zostać modelką. Co na to tata? 

4/6
Anna Przybylska
East News

 

Anna Przybylska zaczęła bardzo chudnąć, ale fakt ten również nie zwrócił niczyjej uwagi. W końcu aktorka dbała o figurę, więc podejrzewano, że jest to wynik zdrowego stylu życia. 

 

- Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco - czytamy w książce "Ania".

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk: „Świetnie dogaduję się z dziećmi jako samotny ojciec”

5/6
Anna Przybylska
East News

Mama Anny Przybylskiej zaczęła niepokoić się jej stanem. NIe mogła uwierzyć, że aktywna i pełna energii córka nagle ucina sobie drzemki, jest apatyczna. 

 

 – Przecież ona była zawsze tak niesamowicie aktywna, nie potrafiła usiedzieć w miejscu. A tu przyjeżdżam do niej po południu, patrzę, a Anka śpi – opowiada mama. – Wcześniej nigdy nie potrzebowała popołudniowej drzemki. Rozważałam różne wersje, może cukier jej skacze... - piszą autorzy książki "Ania".

 

Zobacz: Siostra Ani Przybylskiej szczerze o nowym związku Jarosława Bieniuka! 

6/6
Anna Przybylska
ONS.pl

Anna Przybylska długo nie mogła poznać diagnozy, ale nie odpuszczała. Drążyła do skutku i latem 2013 roku dowiedziała się, że ma raka trzustki. 

 

 - Pani Krystyna: – Pojechałam z siostrą do Krakowa, do naszej cioci, która miała wtedy już blisko dziewięćdziesiąt lat. Była sobota. Zadzwoniła do mnie Agnieszka. „Mamo, słuchaj, muszę ci coś powiedzieć, tylko usiądź proszę. Ania była u lekarza...”. Po takim wstępie wiedziałam już, że nie powie mi nic dobrego - wspomina mama Anny Przybylskiej.

 

Zobacz: „To lans na plecach Ani”. Katarzyna Bujakiewicz o nieustającym zainteresowaniu postacią Anny Przybylskiej! 

Więcej na temat Anna Przybylska