Baby boom w show-biznesie trwa. Część gwiazd powoli zbliżają się terminy rozwiązania ciąży, natomiast inne w nią zachodzą. Tydzień temu magazyn "Flesz" poinformował, że do grona podwójnych matek dołączy Katarzyna Cichopek.

Reklama

Dziś magazyn "Party" poinformował, że do porodu Cichopek zostało pół roku. Aktorka cały czas dostaje gratulacje od koleżanek z pracy. Gwiazda "M jak miłość" dostaje wsparcie m.in. od Joanny Koroniewskiej oraz Anny Muchy. Ta druga już szykuje wyprawkę dla dziecka przyjaciółki. Aktorka chce podarować w Katarzynie w prezencie pościel i mebelki z najnowszej kolekci La Millou, które zaprojektowała.

- Rozmawiałam już z Kasią na ten temat, gdy dzwoniłam do niej z gratulacjami. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba i stanie w pokoju jej dziecka - mówi "Party" Mucha.

Przy okazji gwiazda potwierdziła, że sama zastanawia się nad rodzeństwem dla Stefanii:

- Ja uważam, że nasza córka jest ta cudowna, i że powinniśmy mieć następne dziecko, a Marcel uważa, że nasza córka jest tak cudowna, że nie powinniśmy mieć następnego.

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze zdjęcia zaokrąglonego brzuszka Cichopek. Aktorka w roli matki sprawdza się doskonale, a jej przeżycia i problemy związane z ciążą i okresem po ciąży, które omówione zostały w programie "Sexy mama" z pewnością pomogły nie jednej kobiecie.

Zobacz: Koroniewska o ciąży Cichopek: Dwójka dzieci to już hardkor

Zobacz także

Reklama

Tak Mucha promuje swoją nową kolekcję pościeli i mebelków dla marki La Millou:

Reklama
Reklama
Reklama