Angelina Jolie z dziećmi promuje swój nowy film First They Killed My Father Chuda Angelina Jolie na konferencji prasowej filmu First They Killed My Father Angelina Jolie z dziećmi na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży Chuda Angelina Jolie na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży Angelina Jolie na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży dla Netflixa
Angelina Jolie z dziećmi promuje swój nowy film First They Killed My Father
Eastnews
W jakiej formie jest Angelina? Zobacz ZDJĘCIA
1/9
Angelina Jolie z dziećmi promuje swój nowy film First They Killed My Father
Eastnews

Angelina Jolie na konferencji prasowej swojego nowego filmu „First They Killed My Father”. Słynna aktorka, o której jest ostatnio głośno za sprawą jej rozwodu z Bradem Pittem, pojawiła się na konferencji prasowej wraz z dziećmi. Aktorka ostatnio wyreżyserowała dla Netflixa pełnometrażowy film o Kambodży, który jest dla niej bardzo ważnym projektem, dlatego nie mogło jej zabraknąć na konferencji promującej film! Gwiazda nigdy nie ukrywała, że Kambodża jest dla niej drugim domem. 

Jest wspaniale jak zawsze. Odwiedzamy Kambodżę od 17 lat. Maddox jest szczęśliwy, że może być w swoim kraju. Mam nadzieję i wierzę, że wychowałam swojego syna, by był bardzo, bardzo dumny z bycia Kambodżaninem - powiedziała Angelina Jolie na konferencji prasowej. 

Na konferencji towarzyszyła jej szósta jej dzieci - Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne i Knox, nad którymi aktorka sprawuje obecnie wyłączną opiekę. Przypominamy, że Jolie jest w tracie rozwodu z Bradem Pittem, który ponoć bardzo tęskni za dziećmi i próbuje dojść do siebie po informacji o pozwie rozwodowym, który założyła Angelina Jolie. Plotka głosi, że pomaga mu w tym aktorka, Kate Hudson, z którą Pitt zaczął niedawno się spotykać. Z kolei Angelina ponoć spotyka się z Jaredem Leto. 

 

Przypominamy, że o aktorce było ostatnio głośno nie tylko za sprawą rozwodu z Pittem, ale też informacji o tym, że waży tylko 34 kg. Teraz patrząc na jej nowe zdjęcia można stwierdzić, że te informacje były grubo przesadzone, jednak nie da się zaprzeczyć temu, że aktorka jest bardzo chuda! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

 

ZOBACZ: Terapeuta Jolie i Pitta zdradził, jakie mają problemy! Kłócili się o dzieci, alkohol i... seks?

 

2/9
Chuda Angelina Jolie na konferencji prasowej filmu First They Killed My Father
Eastnews
3/9
Angelina Jolie z dziećmi na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży
Eastnews
4/9
Chuda Angelina Jolie na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży
Eastnews
5/9
Angelina Jolie na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży dla Netflixa
Eastnews
6/9
Angelina Jolie z dziećmi na konferencji prasowej swojego filmu o Kambodży
Eastnews
7/9
Uśmiechnięta Angelina Jolie na konferencji swojego nowego filmu dla Netflixa
Eastnews
8/9
Uśmiechnięta Angelina Jolie z dziećmi na konferencji swojego nowego filmu dla Netflixa
Eastnews
9/9
Angelina Jolie przytula się do córki na konferencji prasowej
Eastnews
Więcej na temat Angelina Jolie