Dramatyczne informacje ze świata show biznesu. Chrissy Teigen i John Legend stracili swoje dziecko. Pod koniec września ciężarna modelka trafiła do szpitala. Druzgoczącymi wieściami podzieliła się osobiście w łamiącym serce wpisie.

Reklama

Z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem - napisała.

We wpisie zwróciła się również do dziecka... Pokazała rozdzierające serce zdjęcia ze szpitala, m. in. takie, na którym trzyma na rękach zmarłego synka.

Zobacz także: Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży

Chrissy Teigen poroniła

Chrissy Teigen i John Legend oczekiwali narodzin swojego trzeciego dziecka. Modelka była w 24. tygodniu ciąży. Wraz z muzykiem już rodzicami 4-letniej Luny oraz dwuletniego Milesa. Niedługo na świat miał przyjść ich kolejny synek. Rodzice wybrali dla niego imię Jack... Chociaż jak wspomniała modelka, wraz z Johnem Legendem nigdy nie mieli w zwyczaju wybierać imienia dla dziecka jeszcze przed narodzinami. Tym razem było inaczej. Wyjątkowo...

Niestety, podczas ciąży pojawiły się komplikacje. Chrissy Teigen w połowie swojej ciąży trafiła do szpitala z powodu obfitych krwawień. Wymagana była również transfuzja krwi, jednak nie udało się uratować maleństwa. Rodzinną tragedią modelka podzieliła się w łamiącym serce wpisie na Instagramie:

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, to rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło...

Wraz z Johnem Legendem już dawno wybrali dla synka imię Jack.

Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej możliwej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale my, z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, aby być częścią naszej małej rodziny i będzie nim na zawsze...

Zwróciła się także do swojego nienarodzonego dziecka:

Do naszego Jacka - tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać...

Na koniec dodała:

Dziękujemy wszystkim, którzy przesyłają nam pozytywną energię, myśli i modlitwy. Czujemy całą Waszą miłość i naprawdę Was doceniamy... Jesteśmy bardzo wdzięczni za życie, które prowadziliśmy, za nasze wspaniałe dzieci Lunę i Milesa, za wszystkie niesamowite rzeczy, których mogliśmy doświadczyć. Ale każdy dzień nie może być pełen słońca. W ten najciemniejszy z dni będziemy się smucić, będziemy płakać. Ale będziemy się przytulać i kochać bardziej i przejdziemy przez to.

To ogromna tragedia dla całej rodziny...

Zobacz także: "Byłam w ciąży 7 razy" Ola Żebrowska szczerze o walce o macierzyństwo

Chrissy Teigen i John Legend stracili swoje dziecko. Na Instagramie pokazała poruszające zdjęcia ze szpitala, również takie, na którym przytula do serca swoje zmarłe dziecko.

Chrissy Teigen pod koniec września trafiła od szpitala. Niestety, nie udało się uratować małego Jacka - takie imię wybrali dla niego rodzice.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama