Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko
East News

Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko. Modelka opublikowała łamiący serce wpis: "Zawsze będziemy cię kochać"

Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko
East News

Dramatyczne informacje ze świata show biznesu. Chrissy Teigen i John Legend stracili swoje dziecko. Pod koniec września ciężarna modelka trafiła do szpitala. Druzgoczącymi wieściami podzieliła się osobiście w łamiącym serce wpisie. 

Z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem - napisała. 

We wpisie zwróciła się również do dziecka... Pokazała rozdzierające serce zdjęcia ze szpitala, m. in. takie, na którym trzyma na rękach zmarłego synka. 

Zobacz także: Ogromny dramat Edzi z "Królowych życia"! Przyjaciółka Dagmary straciła dziecko w zaawansowanej ciąży

Chrissy Teigen poroniła

Chrissy Teigen i John Legend oczekiwali narodzin swojego trzeciego dziecka. Modelka była w 24. tygodniu ciąży. Wraz z muzykiem już rodzicami 4-letniej Luny oraz dwuletniego Milesa. Niedługo na świat miał przyjść ich kolejny synek. Rodzice wybrali dla niego imię Jack... Chociaż jak wspomniała modelka, wraz z Johnem Legendem nigdy nie mieli w zwyczaju wybierać imienia dla dziecka jeszcze przed narodzinami. Tym razem było inaczej. Wyjątkowo... 

Niestety, podczas ciąży pojawiły się komplikacje. Chrissy Teigen w połowie swojej ciąży trafiła do szpitala z powodu obfitych krwawień. Wymagana była również transfuzja krwi, jednak nie udało się uratować maleństwa. Rodzinną tragedią modelka podzieliła się w łamiącym serce wpisie na Instagramie: 

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, to rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło...

Wraz z Johnem Legendem już dawno wybrali dla synka imię Jack. 

Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej możliwej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale my, z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, aby być częścią naszej małej rodziny i będzie nim na zawsze...  

Zwróciła się także do swojego nienarodzonego dziecka: 

Do naszego Jacka - tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać...

Na koniec dodała: 

Dziękujemy wszystkim, którzy przesyłają nam pozytywną energię, myśli i modlitwy. Czujemy całą Waszą miłość i naprawdę Was doceniamy... Jesteśmy bardzo wdzięczni za życie, które prowadziliśmy, za nasze wspaniałe dzieci Lunę i Milesa, za wszystkie niesamowite rzeczy, których mogliśmy doświadczyć. Ale każdy dzień nie może być pełen słońca. W ten najciemniejszy z dni będziemy się smucić, będziemy płakać. Ale będziemy się przytulać i kochać bardziej i przejdziemy przez to. 

To ogromna tragedia dla całej rodziny... 

Zobacz także: "Byłam w ciąży 7 razy" Ola Żebrowska szczerze o walce o macierzyństwo

Chrissy Teigen i John Legend stracili swoje dziecko. Na Instagramie pokazała poruszające zdjęcia ze szpitala, również takie, na którym przytula do serca swoje zmarłe dziecko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

Chrissy Teigen pod koniec września trafiła od szpitala. Niestety, nie udało się uratować małego Jacka - takie imię wybrali dla niego rodzice. 

Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko
Instagram

 

Więcej na temat Chrissy Teigen
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01