Party Stories
Ewa Chodakowska o nowej pracy
ONS
Newsy

Ewa Chodakowska opowiedziała o nowym magazynie. Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było

Została redaktor naczelną gazety

Ewa Chodakowska już od kilku lat jest najsłynniejszą polską trenerką. Sportsmenka motywuje swoich fanów do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. I chociaż kariera Chodakowskiej nie wszystkim przypadła do gustu, to grono jej fanek wciąż się rozrasta. Zobacz: Bojarska: Sztuczny biust i rozkrok na okładce to nie konkurencja

Ostatnio o Ewie Chodakowskiej znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nowego projektu w który się zaangażowała. Okazuje się bowiem, że trenerka została redaktor naczelną nowego magazynu "Be Active. Dietetyka & Fitness". W piśmie znajdą się tematy o zdrowym stylu życia,  opinie ekspertów i dietetyczne przspisy. Chodakowska w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradziła, że zamierza brać czynny udział w tworzeniu nowego projektu.

- Na pewno nie będę osobą niezauważalną, tylko przychodząca na spotkania i kolaudację. Będę się mocno udzielać, bo kiedy podejmuje się jakiegoś projektu czy wyzwania, to chcę dać z siebie 100 procent. Okazuje się, że pole do popisu jest ogromne i ja będę z tego korzystać- stwierdziła w rozmowie z serwisem. Bardzo ważne jest dla nas to, aby kobieta, która trzyma ten magazyn w ręce, czuła, że jest on jej bardzo bliski, wydany przez dobrą koleżankę z Facebooka, który jest dla niej, bo odpowiada na pytanie, które zadała po stokroć. Zebrany materiał będzie przedstawiony w bardzo przejrzystej formie.


Patrząc na wcześniejsze dokonania Ewy Chodakowskiej możemy być pewni, że i tym razem odniesie spektakularny sukces. Będziecie czytać magazyn trenerki?

Zobacz: Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego magazynu
 

Zobacz na Wizaz.pl: Trening Ewy Chodakowskiej


Tak wyglądała szalona impreza urodzinowa Ewy Chodakowskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Chodakowska pokazała okładkę swojego magazynu
ONS
Newsy
Chodakowska spełnia kolejne marzenie. Pokazała pierwszą okładkę swojego magazynu
Premiera już w czerwcu

Na początku tygodnia pisaliśmy o tym, że Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego magazynu o zdrowym stylu życia "Be Active. Dietetyka&Fitness". To kolejne wyzwanie w życiu trenerki, z którym z pewnością poradzi sobie świetnie. Zobacz:  Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego miesięcznika Wszyscy zastanawiali się jak będzie wyglądała pierwsza okładka i co znajdzie się w numerze. Chodakowska nie kazała długo czekać i na Facebooku pochwaliła się pierwszym numerem, który ukaże się już w czerwcu. Oczywiście na zdjęciu głównym pojawiła się redaktor naczelna, roześmiana i pełna energii jak zawsze. Nie zabraknie też nowinek dietetycznych i treningowych, zatem jest na co czekać. Kupicie? Zobacz:  Chodakowska zawiedziona Szulim: Nie można jej nic powiedzieć!     Szalona impreza Ewy Chodakowskiej:

Ewa Chodakowska o Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Chodakowska zawiedziona Szulim: Nie można jej nic powiedzieć!
Agnieszka zdradziła sekret Ewy

Ewa Chodakowska tak jak zapewnia nie zwalnia tempa. Najpopularniejsza trenerka w kraju do swojej listy sukcesów może dopisać kolejny. Gwiazda właśnie została redaktor naczelną nowego miesięcznika. Zobacz:  Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego miesięcznika Ostatnio Chodakowska gościła również w programie Agnieszki Szulim "Stylowy magazyn" transmitowany na TVN Style. Jak zawsze trenerka miała opowiedzieć o treningach i zdrowym odżywianiu oraz o tym jak przygotować swoje ciało do sezonu bikini. Szulim zapytała ją z kim ona najchętniej ćwiczy, na co ona bez zastanowienia odpowiedziała, że sama ze sobą. Przy okazji dziennikarka wyjawiła maly sekret Chodakowskiej: Potwierdzam. Ostatnio Ewa powiedziała mi właśnie, że trenuje sama ze sobą. Odpala sobie płytę z treningiem Ewy Chodakowskiej i ćwiczy.  Trenerka od razu odpowiedziała ze śmiechem: Wiedziałam, że Szulim nie można nic powiedzieć na ucho poza programem.   Agnieszka Szulim lubi plotkować? Zobacz:  Szulim uchodzi za ikonę stylu. Uwielbia kupować w drogich butikach     Szulim w sportowej stylizacji:

Ewa Chodakowska o swoich kompleksach
ONS
Newsy
Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"
Ewa Chodakowska chyba może otwierać szampana za kolejny sukces!

Ona jest chyba skazana na sukces!  Ewa Chodakowska  jest już ulubioną trenerką Polek, teraz ma szanse stać się najpopularniejszą redaktor naczelną. Według szacunków wydawcy niemal  dwa tygodnie od ukazania się na rynku jej miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness” ma szanse sprzedać   ok. 100 tys. egzemplarzy ! Miesięcznik tak szybko znikał z kiosków, że trzeba było  dodrukować pierwszy numer Prenumeratę zamówiło już 1500 osób ! Czytaj także: Zobacz okładkę miesięcznika Ewy Chodakowskiej . Czemu zawdzięcza ten sukces? Postanowiliśmy zapytać o to specjalistów.   Ewa Chodakowska redaktor naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka&Fitness".   Teraz, w dobie gdy coraz częściej mówi się o tym, że prasa papierowa przechodzi kryzys, sprzedać na pniu 100 tys. egzemplarzy magazynu to olbrzymi sukces wydawnictwa i Ewy Chodakowskiej – mówi nam medioznawca Anna Jupowicz-Ginalska. Jest też zdania, że na sukces magazynu „Be Active” złożyły się cztery podstawowe zalety Ewy jako marki osobistej.   Po pierwsze Chodakowska ma wizerunek osoby wiarygodnej jako trenerka. Nie jest celebrytką, która chodzi od kotleta do kotleta i wącha perfumy. W tym czasie ćwiczy. Po drugie jest przystępna dla każdego, kto do niej napisze i utrzymuje stały kontakt z osobami, które z nią ćwiczą. Po trzecie nie miała tzw. „pleców” , czyli sama sobie wszystko wypracowała. Nie było osoby, która mówiła jej co robić, aby podbić serca fanów. Na wszystko zapracowała ciężką, własną pracą. Po czwarte radzi sobie z krytyką , bo osobiście angażuje się we wszystkie spory lub odpowiada na zarzuty pod swoim adresem – wylicza Jupowicz-Ginalska.   Sprzedaż miesięcznika Ewy Chodakowskiej rośnie Pod wrażeniem Ewy jest też Robert Korzeniowski ( czterokrotny mistrz olimpijski ):   Nie dziwię...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner