Klaudia Halejcio w żółtym sweterku
Instagram

Chłopiec czy dziewczynka? Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka: "Kochanie, jest tak jak chciałeś"

Klaudia Halejcio w żółtym sweterku
Instagram

Klaudia Halejcio zdecydowanie jest mistrzynią kamuflażu. Kiedy 14 lutego, w dniu zakochanych, aktorka przekazała za pomocą mediów społecznościowych, że ona i jej partner spodziewają się dziecka, fani byli w olbrzymim szoku. Choć brzuszek gwiazdy wcale nie był już takich małych rozmiarów, nikt wcześniej się niczego nie domyślił. Teraz wszyscy czekają, aż ta zdradzi płeć, a Klaudia Halejcio opublikowało nagranie, na którym przebija wielki balon z napisem "Boy or Girl?". To jak, chłopczyk czy dziewczynka? 

Klaudia Halejcio przebiła balon! Jaka jest płeć jej dziecka? 

Klaudia Halejcio jest w 6 miesiącu ciąży i może pochwalić się pięknym zaokrąglonym brzuszkiem, który przed bardzo długi czas idealnie skrywała przed całym światem. Choć gwiazda i jej partner Oskar znajdą się zaledwie rok, już postanowili stworzyć wspólną rodzinę i oboje się bardzo szczęśliwi. Co więcej, przyszli rodzice już znają płeć swojego dziecka, a Klaudia Halejcio opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagranie. Będzie synek mamusi, a może córeczka tatusia?

Kochanie, jest tak jak chciałeś 😍 ❤️ - zdradziła aktorka.

Klaudia Halejcio na nagraniu przebija ogromny czarny balon, na którym widnieje napis "Boy or Girl?", a kiedy w końcu balon wybucha i ma wypaść z niego konfetti i kartka w kolorze, który zdradzi nam płeć dziecka, nagle obraz robi się czarno-biały!

Mogę Wam zdradzić, to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka - dodała Klaudia Halejcio.

Cóż musimy przyznać, że aktorka potrafi trzymać w napięciu i znowu daliśmy się nabrać, a fani są tego samego zdania. Jak widzimy na oficjalne wieści od gwiazdy musimy jeszcze pamiętać, wszyscy jednak zgodnie przyznają, że nie płeć, a zdrowie maluszka, ma największe znaczenie. Jak myślicie, jakie przeczucia ma gwiazda?

Zobacz także: Najpierw ciąża, potem ślub? Klaudia Halejcio zapewnia: "Jak spotkasz odpowiednią osobę, to czas nie ma znaczenia"

Aktorka doskonale wie jak grać na zwłokę i póki co, jeszcze nie zdradza płci dziecka. Musimy jednak przyznać, że opublikowany przez nią filmik jest naprawdę genialny.

Klaudia Halejcio co chwila zachwyca swoich fanów. Gwiazda nawet w ciąży nie stroni od ćwiczeń fizycznych.

Klaudia Halejcio w różowym komplecie trenuje w ciąży
Instagram
 

Maluszek Klaudii i Oskara pojawi się na świecie już za kilka mięsięcy!

 

 

Więcej na temat Klaudia Halejcio
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48