Agustin z całą rodziną
Instagram
Newsy

"Dance dance dance". Poruszające wyznanie Agustina Egurroli: "Chcę być tatą, jakiego sam nie miałem"! Co mówi o rodzinie?

Agustin Egurrola, mimo natłoku pracy przyrzekł sobie, że dla własnych dzieci, będzie ojcem, jakiego sam nigdy nie miał. Czy wywiązał się z tej obietnicy?

Jego przejście z TVN do TVP wywołało wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance". Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show, co - jak przyznaje - bardzo go cieszy. 

To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywanu błędów – dodaje.

O trudnej pracy jurora Agustin opowiedział w wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu "Party". Choreograf zdradził też, jak po ślubie i narodzinach synka Oscara zmieniło się jego życie. Okazuje się, że do nowych, domowych obowiązków podchodzi bardzo poważnie.

Agustin Egurrola jedzie na wakacje z córką. Zabierze nową partnerkę? WIDEO

Agustin Egurrola o dzieciństwie bez ojca

Agustin Egurrola przyznaje, że dziś jest o wiele bardziej dojrzałym ojcem niż 12 lat temu, kiedy na świecie pojawiła się jego pierwsza córka, Carmen, ze związku z Nina Tyrką. Twierdzi, że dopiero po 50. urodzinach jego życie wkroczyło na nowy tor. Spełnia się zawodowo, wie też, o co mu w życiu chodzi. Co więcej, wreszcie znalazł równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, której mu przez lata brakowało, a także poukładał wszystkie sprawy. Teraz może więcej czasu poświęcać dzieciom: 12-letniej Carmen, która jest już prawie nastolatką oraz 1,5-miesięcznemu Oscarowi.

Wychowywałem się bez ojca, który został na Kubie. W Polsce zastąpił mi go ukochany dziadek Antoni. To on pokazywał mi świat, rozmawiał ze mną na ważne tematy – mówi w wywiadzie z "Party".

Przez lata Agustin miał mocno organiczony kontakt z biologicznym ojcem, który do dziś mieszka na Kubie. Panowie kontaktowali się ze sobą listownie lub telefonicznie, dopiero niedawno Egurrola odwiedził ojca w Havanie. W Polsce tatę zastąpił mu ukochany dziadek Antoni, który nauczył go m.in. szacunku do ciężkiej pracy i pokazywał, że nie warto iść drogą na skróty. Dziś te same wartości choreograf chce przekazać swoim dzieciom.

Chcę być dla moich dzieci tatą, jakiego sam nie miałem – mówi Egurrola.

Jakim ojcem jest Agustin Egurrola?

Agustin śmieje się, że ojcostwo rządzi się swoimi prawami. Jego córka Carmen ma już 12 lat, zna go z każdej strony i... ma swoje sztuczki, żeby obłaskawić tatę (śmiech). Wie, że może może z nim o wszystkim rozmawiać.

Czy jest wymagającym rodzicem?

Bardziej inspirującym, który wspiera ją w jej pasjach, mobilizuje i motywuje. Jak pewnie każdy rodzic powtarzam córce, że trzeba się uczyć, mieć cele, marzenia. Staram się, by ona też odkrywała w sobie pasje, bo moim zdaniem jest to klucz do sukcesu – podkreśla w rozmowie z "Party".

Choć Egurrola stara się spędzać w domu jak najwięcej czasu, przyznaje, że nie zawsze mu to wychodzi. Próby i nagrania do "Dance, Dance, Dance" zajmują mu mnóstwo czasu. Teraz cieszey się, kiedy uda mu się zdążyć na wieczorną kąpiel Oscara i spędzić cały weekend z rodziną, bo wie, jak ważny jest to czas. Jak radzi  sobie z opieką nad niemowlakiem? Okazuje się, że nie ma z tym problemu.

Zostaję z synkiem sam, gdy Diana ma do załatwienia jakieś sprawy. Dostaję mleko w butelce, wiem, jak karmić, przewijać i usypiać. To sama przyjemność. Oscar jest spokojnym dzieckiem, na razie dużo śpi i mało płacze, a w nocy budzi się właściwie tylko na karmienie. Jesteśmy nim zachwyceni! Jako ojciec postawiłem sobie wysoko poprzeczkę. Chcę być dla moich dzieci tatą, jakiego sam nie miałem, dać im swoją obecność i czas. Moją siłą jest rodzina – zapewnia Egurrola.

Zobacz także: Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance, Dance, Dance" do końca! Dlaczego?

Cały wywiad z Agustinem Egurrolą przeczytasz w nowym "Party".

Edyta i Cezary Pazurowie na okładce Party
PARTY

Agustin Egurrola opowiedział, jakim jest ojcem dla swoich dzieci.

Agustin trzyma synka tuż po jego narodzinach
Instagram @agustinegurrola

Jego córka Carmen ma dziś już 12 lat!

Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Zobacz także
Spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk w "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance": Ostre spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Musiał interweniować sam Agustin Egurrola!

Agustin Egurrola został ojcem

Agustin Egurrola pokazał urocze zdjęcie żony i synka. Fanka: "Piękna mama, piękny synuś!"

 

Agustin Egurrola w smokingu
East News
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": "Nikt się ze mną nie pieścił", mówi Agustin Egurrola o początkach swojej kariery tanecznej. Dlatego jest tak srogim jurorem?
Agustin Egurrola uznawany jest za najbardziej surowego jurora w historii "Dance Dance Dance". Dlaczego tak srogo ocenia uczestników show?

Jego przejście z TVN do TVP wywołałąo wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance” . Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show. To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. – Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywaniu błędów – dodaje. Ale Egurrola spełnia się nie tylko zawodowo. W zeszłym roku wziął ślub, niedawno po raz drugi został ojcem . Jak sprawdza się w tej roli? I czy naprawdę zobaczymy go w jury „You Can Dance”? Przeczytajcie wywiad, którego choreograf udzielił magazynowi "Party". Pana transfer do TVP odbił się szerokim echem w mediach. Nie miał pan żadnych wątpliwości? To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji. Także negatywnych! Niemal każda pana ocena spotyka się z krytyką fanów programu. Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie ze sobą. Różnica między „Dance Dance Dance” a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą największe emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił. Internauci są innego zdania... Każdy ma prawo do swojego zdania. Ludzie, którzy oglądają show, mogą mieć odmienne od mojego i to jest normalne. Niektóre oskarżenia czy pretensje budzą moje zdumienie, ale nie biorę ich do siebie. Ale „Dance...” nie jest programem dla profesjonalnych tancerzy, tylko dla...

Agustin Egurrola i Ida Nowakowska w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe
TV-Show
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 

Pierwszy odcinek trzeciej edycji „Dance Dance Dance” pokazał, że dla uczestników programu równie trudne jak nauka choreografii są... oceny Agustina Egurroli . Nowy juror był bardzo krytyczny i wychwytywał ich najmniejsze potknięcia. A największe emocje wzbudziła jego ocena występu Roksany Węgiel . Choć taniec wokalistki podobał się jurorkom: Idzie Nowakowskiej i Joannie Jędrzejczyk , Egurrola dał tylko cztery punkty. - To wykonanie było nudne i szkolne - ocenił Egurrola. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - powiedział rozczarowany.  16-letnia gwiazda popłakała się po zejściu ze sceny. Widzowie uznali, że choreograf jest za ostry. Z potulnego psiaka z »Mam talent!« zamienił się w pitbulla -  pisali. Słowa wsparcia do Roxie popłynęły nie tylko od jej fanów, ale również od jej przyjaciółki Oliwii Górniak, która partneruje jej w programie oraz innych uczestników 3. edycji "Dance, Dance, Dance". Agustin Egurrola komentuje zamieszkanie wokół surowych ocen Głos w tej sprawie zabrał też sam Agustin Egurrola. Czy słowa krytyki, która na niego spłynęła po emisji pierwszego odcinka show, sprawią, że będzie dla uczestników łagodniejszy? Zobaczcie, co choreograf odpowiedział w rozmowie z magazynem "Party". Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy – mówi „Party” Agustin. Okazuje się, że nie zamierza przymykać oka na błędy z jeszcze jednego powodu. Jakiego? Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu...

Agustin Egurrola został ojcem
Newsy
Agustin Egurrola został ojciem! Maleństwo dostało oryginalne imię
Agustin Egurrola został ojciem! Maleństwo dostało oryginalne imię

Agustin Egurrola pochwalił się na Instagramie wspaniałą nowiną. Juror najnowszej edycji show TVP "Dance Dance Dance" został właśnie po raz drugi ojcem! Słynny choreograf, a wcześniej tancerz, pokazał na swoim profilu piękne zdjęcia z maleństwem. Przy okazji zdradził wagę i... oryginalne imię! Trzeba przyznać, że brzmi pięknie. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Co dalej z "Mam Talent"? Odejście Agustina Egurroli wstrzymało produkcję Agustin Egurrola został ojcem O Agustinie Egurroli ostatnio znów zrobiło się głośno. Najpierw za sprawą show "Dance Dance Dance", którego został jurorem . Niedługo potem ogłosił, że jego śliczna żona Diana zostanie mamą. Niecały tydzień temu pokazał serię zdjęć ze swoją drugą połówką w zaawansowanej ciąży.  Dziś (w niedzielę) z samego rana pochwalił się już zdjęciem z maleństwem. Zdradził jego płeć, imię i napisał ile ważyło i mierzyło dzieciątko. Na instagramie napisał: I OTO ON !!! Oscar Agustin Egurrola!!! 7.03.21r. - 1:49 3690 kg 💪 54 cm 💥 Mama spisała się na medal 🥇 Ale tata też był dzielny 😜💪 Do posta dołączył piękne zdjęcia:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola) Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara 😁- napisał. Oczywiście pod zdjęciami natychmiast się od nich zaroiło. Agustin Egurrola ma już córeczkę  Carmen , ze związku z Niną Tyrką. Dziewczynka ma już 12 lat.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik