ONS

Dlaczego Charlize Theron rzuciła Seana Penna? Żadna kobieta nie może z nim wytrzymać?

ONS

To kolejne - po Jennifer Garner i Benie Afflecku - sensacyjne rozstanie. Odkąd Charlize Theron i Sean Penn się rozstali, wszyscy zastanawiają się na powodami rozpadu ich związku. Para była zaręczona, co więcej - w planach był nawet ślub w tym roku. Tymczasem media obiegła informacja, że to już koniec ich miłości. Co właściwie między nimi zaszło? Zobacz też: Charlize Theron i Sean Penn rozstali się? Jeszcze niedawno pozowali razem w Cannes

Jak podaje amerykański magazyn "Star", powołując się na anonimowych informatorów, między narzeczonymi miało dojść do koszmarnej kłótni i szarpaniną, po której Charlize była tak roztrzęsiona, że zdecydowała się  wezwać policję. Sytuacja miała miejsce w luksusowym hotelu w Wiedniu. Ponoć są świadkowie tego nieszczęsnego zdarzenia.

Penn jest agresywnym pijakiem - mówią informatorzy gazety.

Ta nieprzyjemna sytuacja miała być ostatecznym gwoździem do trumny tego związku. Sean Penn nie od dziś słynie ze swojego porywczego charakteru. W Hollywood ma podobno opinię "damskiego boksera". Aktor ma na swoim koncie burzliwe romanse z wieloma kobietami. Na długiej liście jego partnerek jest m.in. Madonna, Robin Wright i Scarlett Johansson. Charlize to kolejna z jego kobiet, która postanowiła zakończyć związek.

Dobrze zrobiła?

Zobacz na Polki.pl: Charlize Theron adoptowała chłopca

  

Więcej na temat Charlize Theron Sean Penn
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48